Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maria26 Maria26 abla brm çörek otu tarcın bal felan yapcam da bu ay şeyi sormak istiyorum saf bal diyorsunuz ya rizenin dağlarından kestane bali geldi deli bal diyede adlandırılıyor onu kullansam olurmu hiç bi katkı maddesi yok çok acı bi tadı var hatta

Maria26 Maria26 abla brm çörek otu tarcın bal felan yapcam da bu ay şeyi sormak istiyorum saf bal diyorsunuz ya rizenin dağlarından kestane bali geldi deli bal diyede adlandırılıyor onu kullansam olurmu hiç bi katkı maddesi yok çok acı bi tadı var hatta
Ben normal balparmak balla yapmıştım kuzum. Ama araştırırken kestane balı ile yapılıyormuş orijinali öyleydi galiba daha iyi olur inşallah yap yap. Şifa olsun. Vesile olsun 🙏🙏🙏🙏
Ama 1 ay yapıp bırakma en az 2 ay dene bide eşine de denesene sadece keçiboynuzu kürü

Ben normal balparmak balla yapmıştım kuzum. Ama araştırırken kestane balı ile yapılıyormuş orijinali öyleydi galiba daha iyi olur inşallah yap yap. Şifa olsun. Vesile olsun 🙏🙏🙏🙏
Ama 1 ay yapıp bırakma en az 2 ay dene bide eşine de denesene sadece keçiboynuzu kürü

Bend e dedim bu ay onu yaparım bidaki ay macun sipariş ederim 😁 sekoya dedim seni rahat bıraksam bu ay diye sorayim yao derse yapayim ne kaşarlık almam lazım

hayırlısı kuzum hakkında.. gelir elbet sen az gevşek bırak kendini rahatla biraz.. dağıt ilgini başka yönlere gelecektir elbet.:KK200:

Abla valla yapabilsem yapicam ama yok olmuyor kurtajdan sonra kendi haline bıraktım adet yaklaştıkça yine taktım 😁😁 yok kendi haline birakinca daha kötü oluyor iki ay daha dışımı sıkayım sonra doktora gidicez hayırlısı allah'tan ❤

Abla bu tarife göremi uygulayım bide şey şimdi resmine baktım böyle fasulye gibi içindeki tanelerini mi kaynatıyoruz onu algilayamadim 😑

Eklentiler

• Screenshot_20191010-122820.png
    Screenshot_20191010-122820.png
    366,4 KB · Görüntüleme: 21
Abla bu tarife göremi uygulayım bide şey şimdi resmine baktım böyle fasulye gibi içindeki tanelerini mi kaynatıyoruz onu algilayamadim 😑
Aynen 3 5 dk kaynatıp 15 20 dk dinlendirir hemen süzüp gece yatarken ve sabah aç karna içti canım. Kız komple makasla kırıcaksın 😊😁 çekirdekleri de kaynicak makasla 4 5 e bölüyodum ben parçalara ayırıp

Aynen 3 5 dk kaynatıp 15 20 dk dinlendirir hemen süzüp gece yatarken ve sabah aç karna içti canım. Kız komple makasla kırıcaksın 😊😁 çekirdekleri de kaynicak makasla 4 5 e bölüyodum ben parçalara ayırıp

Peki bir haftadan sonra sadce gece yazmışlar bendemi öyle yapayim bi haftadan sonradami sabah aksam içireyim🤔
Ay çok soru sordum 😁😁

Bebeğim iyiyim kuzum çok şükür hamile yogası yapıyorum 1.5 aydır ağrılarım çok azaldı, ama ağırlaştım tabi bebik büyüdükçe sen nasılsın??
İyi olmana çok sevindim cnm. Bende iyiyim çok şükür.

Peki bir haftadan sonra sadce gece yazmışlar bendemi öyle yapayim bi haftadan sonradami sabah aksam içireyim🤔
Ay çok soru sordum 😁😁
Valla ben regl ile birlikte yaptım ona da 10 15 gün, sonra ara verip rengl olup 2.10 günlük yaptım o zamanda tuttu bebiş 😍🙏 darısı sana yani o 10 15 gün gece sabah içti

X