Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Elinde varsa test yap cnm güzel supriz olur😍😍

Test var ama çizgi hemen çıkmadı yada ben sabah farketmedim ama ben onu anlamak için test geldiği zaman yaptım ve o günden beri bekliyor hala elimde kuruma çizgisi felan oluşmadı o yüzden acabamı diyorum hayırlısı supriz olmazki o benden fazla takipte sabahları ateş olcumu yapıyorum deftere yazıyordum onu takip ediyormuş dün itiraf etti sabahki hal hareketlerini izliyorum diyor değişme varmı diye 🤣🤣 dedim iyimisin daha ilişki olalı bi hafta olmadı ne olabilir yani anlıyacağın supriz için bana fırsat vermiyor zaten beceremem hemen söylerim 😃

Havamı aldım kızlar gebelik testini gece 4 te uyandım yaptım oviyide az önce yaptım ve dinliyor arasında dünyalar kadar fark var yine gol değil 🤣

Eklentiler

• 1570247763160865444348.jpg
    1570247763160865444348.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 42
Gece yapmışsın ama boşver ya takılma bekle biraz Bi kaç gün sonra yap canım varsa süper olur yoksa da canınız sağolsun, bir dahaki ay olur 😍

Valla abla isyan etmek gibi değilde yoruldum inan 5 kilo aldım bu süreçte normalde spor yapan insanım her ay acaba varmı diye hiç bise yapmıyorum bedenen ruhen beklemek yoruyor yıllarca bekleyen insan var biliyorum ama o anki hayal kırıklığı üzüyor insanı neyse sağlık olsun bakalım kısmet zaman

Kizcelerim ablalarım bişey sormak istiyorum ben bu ay hem ovi hem ateş takibi yaptım ve ovi testleri fos çıktı bazıları gördüğünüz gibi net değil günde iki-kere yaptım oldi bozuk cıktı çünkü ne yazıkki 😑 ama ateşimi bildiğim için şimdi şöyle ayın 28 inde ateşim 36.1 e dustu pazar günü 36.5 oldu cumartesimi çatlamış oluyor pazarmi yani şimdi hangi gün adet gormem gerekiyor bunun hesabını bi türlü öğrenemedim affola😣

Eklentiler

• Screenshot_20191005-195950.png
    Screenshot_20191005-195950.png
    357,6 KB · Görüntüleme: 20
Selam kızlar bugün 11 de transferim oldu ekranda minicik görüntüsünü gördüm ya çok güzeldi sıkıca tutunur inşallah bebeğim bana dualarınızı eksik etmeyin lütfen Şafak 11 😍😍😍
Rabbim daha da bekletmeden nasip etsin inşallah 🙏

Kizcelerim ablalarım bişey sormak istiyorum ben bu ay hem ovi hem ateş takibi yaptım ve ovi testleri fos çıktı bazıları gördüğünüz gibi net değil günde iki-kere yaptım oldi bozuk cıktı çünkü ne yazıkki 😑 ama ateşimi bildiğim için şimdi şöyle ayın 28 inde ateşim 36.1 e dustu pazar günü 36.5 oldu cumartesimi çatlamış oluyor pazarmi yani şimdi hangi gün adet gormem gerekiyor bunun hesabını bi türlü öğrenemedim affola😣
Ben Hiç anlamıyorum kuzum bu ateş yönteminden.

X