Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H E H E canm sen anlarsn anlayan arkadaslarm dan da ricam olcak bu son zamanlarda adetm 33 veya 35 günde bir geliyor bi ay 35 bi ay 33 olyor nasl hesaplıyayım yum gününü normalde 30 günde oluyordum düşüklerden sonra klomen den sonra değişti

Selam kızlar bugün tüp bebeğe başladık gonalf, corasprin ve folattro verdi doktorum ilk iğnemi oldum bugün çarşamba kontrol cumartesi yumurta toplama olacak çok heyecanlıyım inşallah bu sefer bnde hamilelerin arasına yazdırcam adımı hepinizden dua istiyorum tek ihtiyacım olan şey dua 🤗😍😘

Selam kızlar bugün tüp bebeğe başladık gonalf, corasprin ve folattro verdi doktorum ilk iğnemi oldum bugün çarşamba kontrol cumartesi yumurta toplama olacak çok heyecanlıyım inşallah bu sefer bnde hamilelerin arasına yazdırcam adımı hepinizden dua istiyorum tek ihtiyacım olan şey dua 🤗😍😘

Ay hadi inşallah kuzenimin ilk denem de tuttu inşallah seninkide tutar ❤

H E H E canm sen anlarsn anlayan arkadaslarm dan da ricam olcak bu son zamanlarda adetm 33 veya 35 günde bir geliyor bi ay 35 bi ay 33 olyor nasl hesaplıyayım yum gününü normalde 30 günde oluyordum düşüklerden sonra klomen den sonra değişti

Hesaplamanın en iyi yolu bence ovi testi alsan 14.gün felan yapmaya başlasan anca öyle yakalarsın bence

Kızlar ya ovi testi almıştım bu 50 li olanlardan çubuğu kaymış felan oluyor ya ama bozuk dünde yaptım kendi çizgisi bile soluk 🤔

Eklentiler

• 20190921_163940.jpg
    20190921_163940.jpg
    28,4 KB · Görüntüleme: 20
Merhaba adetime 2 gun varken testim cok silik pozitif cikti. Bugun adet gunum adet olmadim ama test yaptim negatif cikti neden olabilir? Acik kahverengi lekede geliyor ara ara cok az .. kasiklarimda agriyor

Canım benimde klomendrn sonra şaştı 32-37 arasında oynuyor.. bende 30 da bir olurdu 16. Gün çatlardı. Şimdi 20-22 ileri buluyor yumurtlama

Kızlar bi sorum olacak bazen böyle göğüslerim sızlıyor özellikle uc tarafları . Neden olabilir ? Aranızda yaşayan varmi

X