Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
20190904_164736.jpg
benimkilerde böyle bakalım koyulasma olacakmi

Eki Görüntüle 2304328 benimkilerde böyle bakalım koyulasma olacakmi
Sen dr a gittin mi canım, inşallah koyulaşır. Yanlış hatırlamıyorsam bir türlü koyulaşmamıştı geçen aynıydı? Senin miydi?
Yani öyle bir durum varsa olursa dr git mutlaka, belki çatlamıyordur yumurta, destek verir Dr. İnşallah gerek kalmaz ama ya bu teste göre Yarın yada öbür gün kesin koyulaşır çatlama olacak gibi

Sen dr a gittin mi canım, inşallah koyulaşır. Yanlış hatırlamıyorsam bir türlü koyulaşmamıştı geçen aynıydı? Senin miydi?
Yani öyle bir durum varsa olursa dr git mutlaka, belki çatlamıyordur yumurta, destek verir Dr. İnşallah gerek kalmaz ama ya bu teste göre Yarın yada öbür gün kesin koyulaşır çatlama olacak gibi
Evet cnm bendim 13 14. Güne kadar koyulasma olmamıştı sonrada zaten bayram girmişti araya memlekette adet olunca da dr gitmedim bu ayda olmazsa gozukucem cnm zaten elimde 4 tane test kaldı bakalım koyulasma olacakmi

Evet cnm bendim 13 14. Güne kadar koyulasma olmamıştı sonrada zaten bayram girmişti araya memlekette adet olunca da dr gitmedim bu ayda olmazsa gozukucem cnm zaten elimde 4 tane test kaldı bakalım koyulasma olacakmi
İnşallah olur canım olmazsa mutlaka Dr git bakalım ne diyecek

Merhaba güzel anneler 🌺
Sizler hamilelikte baya ilerlediniz bebisler büyüdü çok şükür 🙏
Fazla kilo almadan süreci geçirenler nasıl dikkat ettiniz diğer hamileligimde bulantı kusma coktu bi ara kilo verdiysemde hem kilo hem ödemle berbat tombul olmuştum. Bu kez çok az bir kilo ile süreci kapatmak istiyorum. Özellikle bebegin büyüdüğü 25. Haftadan önce hemen hemen hiç kilo almak istemiyorum olursada minimum olsun bebişte sağlıklı olsun tabi . Var mı başaran fikir istiyorum 😍
Canım ben henüz 4 kilo aldım ama inan h dikkat edeyim demedim 😬
12. Haftaya kadar kustum zaten . O haftadan sonra iştahın açıldı anca bu kadar alabıldım 😑

X