Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar hepinize teşekkür ederim😍 15.40da suni sancı destekli normal doğumla dünyaya geldi kızım. 3200 gr 50 cm. mini minnacık bişey ya :) meme savaşları veriyoruz. darısı hepinize olsun😍
Çok sevindim canım Rabbim ananli babalı büyütmeyi basip eder inşallah🤲🏻 Hep mutlu günleriniz olsun inşallah🙏🏻❤️

Kızlarr selam hepinize bu ay ki ovulasyon takiplerim bu sekilde sizce yumurta çatlamıs mı ve hangi tarihlerde umarım bu ay tutturabilmişizdir, bu arada sıvı alımını testi yapmadan 2 saat oncesi bıraktım hep 👍🏻🤗

Eklentiler

• 23A4EB24-C1BE-4823-8250-C6AAFDD109B6.jpeg
    23A4EB24-C1BE-4823-8250-C6AAFDD109B6.jpeg
    210,9 KB · Görüntüleme: 32
Ay maşallaahh ..

annesi hazırlıklı ol 🤪
O tekmeler bazen inletiyor.
Rabbim isteyen herkesi bu tekmelerle inletsin 🤲🏻
Canım yeni doğum yaptıgı için çok sorularla sıkmak istemeidm.
Biraz kuzusunun keyfını çıkarsın alışsınlar birbirine hepsini yazıcak bende size iletieim ♥

Büyük ihtimalle normal ama çünkü suni sancı falan verdiler 1 gibi sonra konusamadık bebek doğunca yazabıldı . 😍
Ondan gelen herseye razıyım ,Rabbim aratmasin 🙏🙏

kızlar hepinize teşekkür ederim😍 15.40da suni sancı destekli normal doğumla dünyaya geldi kızım. 3200 gr 50 cm. mini minnacık bişey ya :) meme savaşları veriyoruz. darısı hepinize olsun😍
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün 🙏 3200kg 50cm mi minicik diyorsun kız 😂 maşallah boncuk gibi doğmuş kuzum 😍
Artık eve geçmişinizdir. Evde ilk gününüz bugün 😍

oyyyy yerler onu yaaa :)
gözün aydın allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah :)
darısı başımıza :KK70:

Ay çok sevindim allah analı babalı büyütsün inşallah morcivertkedi morcivertkedi
Gözünüz aydın
Sağlıkla büyüsün minik kuzu 😚😚
Gözün aydın canım Allah analı babalı büyütsün 🙏 3200kg 50cm mi minicik diyorsun kız 😂 maşallah boncuk gibi doğmuş kuzum 😍
Artık eve geçmişinizdir. Evde ilk gününüz bugün 😍
oyyyy yerler onu yaaa :)
gözün aydın allah analı babalı büyütmek nasip etsin inşallah :)
darısı başımıza :KK70:
çok teşekkürler kızlar. hastanedeyiz taburcu islemlerini yapıp evimize geçicez. Allah hepinize sağlıkla kavuşmak nasip etsin. olmayanlara da tez zamanda bu duyguyu tattırsın insallah.

12 sinde yumurtlsma oluşmuş 13-14 de çatlama olmuş. İnşallah tutar🤲🏻
Teşekkür ederim kızlar yorumlamalarınız için o günleri değerlendirdik bakalım takdir allahın artık umarım tutmustur heyecanla beklıyorum bat a 2 gün kaldı :KK76::KK76: Ardnlina Ardnlina Zeybltaslan Zeybltaslan

Günaydın kızlar çatlatma iğnesi olan var mıydı aranızda dün bütün gün kasık karın ağrısı olmuştu akşama doğru hafiflemisti şimdi uyandım yine var ağrım sanki kasık ve karnım uyuşuk gibi farkli hayırlara gelsin acaba çatladı mi artık ya da çatlayacak ondan mi ki ağrılar klomen kullanırken hiç kasık ağrım olmadı desem yeri igneden sonra başladı bugün iğnenin 3. Günü nette hep 3. Günü çatlar yazıyor dün gece ilişki oldu bugün yarın vermemiş dr ne derse onu yapcaz bklk bilerek atladi demek ki 2 sinde tekrar başlayıp gün aşırı devam ediyor regle kadar

Ben olmuştum iğne hiç bi belirti ağrı acı hiçbişey olmamıştı canm ve sonuç olumsuz...
Yarın da aşılama tedavisine başlıycaz randevuyu aldım.
Yeni bat 2 ekim H E H E :KK43:

X