Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Şuan tam 20 haftalığım , az önce kızçem bize kocaman bi tekme attı mutluluktan ağlattı beni 😍
Biz düzenli olarak eşimle sürekli karnımı açıp konuşuyoruz bugün cevap verdi inanılmaz bi duygu . Rabbim isteyeeennn herkesleere versin ,amin.🙏 Hayırlı akşamlar kizlar

Bu da bugünkü ovulasyon testim catladi herhalde artık bugünü de değerlendiririz zaten hafta içi eşim işte akşam görevde oluyor inşallah tutar baya degerlendirdik😊🤲 Maria26 Maria26 canım valla senin gibi oldum bu ay inşallah benimki de tutar seni hatırlıyorum test yaptığın günü bile yok diye kenara bıkıp duşa girip çıkınca görmüştün dimi😅 bende gözümü kapatıp yaparaim artık test 10 gün sonra🤣
Aynen n yaaa nasıl hatırlıyorsun 🙈😍😍😍😁😁
Rabbim aynı duyguları yaşatsın canım inşallahhh o kadar içten Dua ettim ki şu an 🙏🙏🙏🙏
Ben dalgasına yapmıştım burda herkes yaptı heveslendim 10 tane testim var ya dur yapayım öylesine nasıl olsa yok dedim testler bitsin bari dedim 🙈

Şuan tam 20 haftalığım , az önce kızçem bize kocaman bi tekme attı mutluluktan ağlattı beni 😍
Biz düzenli olarak eşimle sürekli karnımı açıp konuşuyoruz bugün cevap verdi inanılmaz bi duygu . Rabbim isteyeeennn herkesleere versin ,amin.🙏 Hayırlı akşamlar kizlar
Bende bu 1 haftadır sağlam yiyorum tekmeler bazen diyorum cidden bu kız mı yaa 🙈😁 bu ne güç diyorum 🙈
Haftaya iyice sağlamlaşır artık 🙈🙏🙏

Ay maşallaahh ..

annesi hazırlıklı ol 🤪
O tekmeler bazen inletiyor.
Rabbim isteyen herkesi bu tekmelerle inletsin 🤲🏻
Ay hadi hayırlısı olsun n 🙏🙏🙏😍
Normal mi oldu, kaç kg doğdu bebiş nasıl annemiz nasıl 😍😍🙏🙏🙏

Çok heyecanlı yaa mis gibi kokular sarmıştır dört yanını 😍
Canım yeni doğum yaptıgı için çok sorularla sıkmak istemeidm.
Biraz kuzusunun keyfını çıkarsın alışsınlar birbirine hepsini yazıcak bende size iletieim ♥️

Büyük ihtimalle normal ama çünkü suni sancı falan verdiler 1 gibi sonra konusamadık bebek doğunca yazabıldı . 😍

Ay maşallaahh ..

annesi hazırlıklı ol 🤪
O tekmeler bazen inletiyor.
Rabbim isteyen herkesi bu tekmelerle inletsin 🤲🏻
Canım yeni doğum yaptıgı için çok sorularla sıkmak istemeidm.
Biraz kuzusunun keyfını çıkarsın alışsınlar birbirine hepsini yazıcak bende size iletieim ♥️

Büyük ihtimalle normal ama çünkü suni sancı falan verdiler 1 gibi sonra konusamadık bebek doğunca yazabıldı . 😍
Ay doğru yaaa bende sanki sen de gittin yanına gibi sordum 🙈 insan telefona bakamaz Bi süre anca toparlansın keyfini çıkarsın 😍😍😍 sağlıcakla büyütsün kuzusunuu ismini ne koyucaktı 😍😍
Darısı bize inşallahh bir avazda 🙏🙏

Ay doğru yaaa bende sanki sen de gittin yanına gibi sordum 🙈 insan telefona bakamaz Bi süre anca toparlansın keyfini çıkarsın 😍😍😍 sağlıcakla büyütsün kuzusunuu ismini ne koyucaktı 😍😍
Darısı bize inşallahh bir avazda 🙏🙏
İsim konusunda son ana kadar kararsızdı 😬
Doğunca karar vericem demişti🥴
Bakalım ne koydu gelince öğrenicez 🥰

Aminnn amiinnnn😍♥️

Aynen n yaaa nasıl hatırlıyorsun 🙈😍😍😍😁😁
Rabbim aynı duyguları yaşatsın canım inşallahhh o kadar içten Dua ettim ki şu an 🙏🙏🙏🙏
Ben dalgasına yapmıştım burda herkes yaptı heveslendim 10 tane testim var ya dur yapayım öylesine nasıl olsa yok dedim testler bitsin bari dedim 🙈
Allah razı olsun canım ya😊 Canım ben burada ki herkesin hikâyesini biliyorum beraber dertlestik neredeyse herkes hamile kaldı benim gibi 1-2 kişiden hariç hepsini de hikayesini hatırlıyorum galiba 😊 Rabbim herkese sağlıklı bir şekilde evlatlaruni kucağına almayı nasip etsin 🤲❤️ bizim gibi bekleyenlere de Allah en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah ❤️🤲

Allah razı olsun canım ya😊 Canım ben burada ki herkesin hikâyesini biliyorum beraber dertlestik neredeyse herkes hamile kaldı benim gibi 1-2 kişiden hariç hepsini de hikayesini hatırlıyorum galiba 😊 Rabbim herkese sağlıklı bir şekilde evlatlaruni kucağına almayı nasip etsin 🤲❤️ bizim gibi bekleyenlere de Allah en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah ❤️🤲
Size de gelecek canım benim sadece vakti var biliyorsun 🙏🙏🙏😍
En hayırlısını en sağlıklsını nasip etsin Rabbim bu ay 🙏🙏🙏🙏

X