Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar dayanamadım gittim biraz önce test yaptım
Halbuki idrarım bile yoktu çünkü yeni gitmiştim
Aman dedim nolcak bi yapayım
Tabiki hiçbişey çıkmadı adete 5 kala resmi atıyorum burayada😂

Eklentiler

• 4DDBDE98-2947-4F39-807E-75E0F0EADE6D.jpeg
    4DDBDE98-2947-4F39-807E-75E0F0EADE6D.jpeg
    155,3 KB · Görüntüleme: 44
  • FFB2249B-E18C-4D0D-A120-68D880F1A842.jpeg
    FFB2249B-E18C-4D0D-A120-68D880F1A842.jpeg
    144,2 KB · Görüntüleme: 46
  • A81B836E-BDB8-4157-B95B-74C8A19031A3.jpeg
    A81B836E-BDB8-4157-B95B-74C8A19031A3.jpeg
    142,9 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar selammmm nasılsınız ? Bebekleriniz nasıl ? Gebelikleriniz rahat geçiyordur inşallah .. Listeyi düzenliyorumda belki cinsiyeti değişen vardır diye merak ettım .. Etiketliyorum değişen varsa söylersınız :KK200:

@uYKuCu KoaLa - ?
Brrk Brrk - KIZ
@Ufukta_bebek - KIZ
@leonunannesi - KIZ
@1609ece - ERKEK
Morvampir1 Morvampir1 - KIZ
@ladytombulyanak - ?
Maria26 Maria26 - KIZ
@YEKTA61 - ?
@gamzeli_bebis - ERKEK

Listeye bak 2 erkek gözüküüyor :KK70: :KK70:
Hayır bu kadar kıza damat lazım damaattttt
Kızlar selammmm nasılsınız ? Bebekleriniz nasıl ? Gebelikleriniz rahat geçiyordur inşallah .. Listeyi düzenliyorumda belki cinsiyeti değişen vardır diye merak ettım .. Etiketliyorum değişen varsa söylersınız :KK200:

@uYKuCu KoaLa - ?
Brrk Brrk - KIZ
@Ufukta_bebek - KIZ
@leonunannesi - KIZ
@1609ece - ERKEK
Morvampir1 Morvampir1 - KIZ
@ladytombulyanak - ?
Maria26 Maria26 - KIZ
@YEKTA61 - ?
@gamzeli_bebis - ERKEK

Listeye bak 2 erkek gözüküüyor :KK70: :KK70:
Hayır bu kadar kıza damat lazım damaattttt
Canım çok şükür iyiyiz 2 gün önce detaylımıza girdik sapasağlam miniğim kızımız olucak eminiz artık 😍 hatta tombiş bir kızımız olucak haftasına göre 1, 2 hafta önce gidiyor gelişiyormuş 40 tan değil 38 den hatta 37 den hesapla dedi kız bebek zaten erkencidir bakalım sağlıkla gelsinde beklerim ben 💕 heyecanla hafa sayıyoruz kuzum🤰🏻💜

Canım çok şükür iyiyiz 2 gün önce detaylımıza girdik sapasağlam miniğim kızımız olucak eminiz artık 😍 hatta tombiş bir kızımız olucak haftasına göre 1, 2 hafta önce gidiyor gelişiyormuş 40 tan değil 38 den hatta 37 den hesapla dedi kız bebek zaten erkencidir bakalım sağlıkla gelsinde beklerim ben 💕 heyecanla hafa sayıyoruz kuzum🤰🏻💜
Maşallah canım darısı bize 🙏
Bizde yarın göreceğiz miniğimizi yarın 😍🙏

Gözünüz aydın canım iyiymiş kızın☺️
Kız bebek erkencidir tezi bizde tutmadı40 @3 te hala aşağı inmeyen bir bebekti benimki
Sağlıkla gelsin inşallah güzel kızın 🙂🙂

Napiyosunuz millet ?
Reglimin 5.gunu bugün
Hala yoğun bir şekilde geliyor :işsiz:
Pazartesi doktora gidiyorum bakalım ne diyecek
Kan tahlillerini de artık Eylül reglinde yaptırırım.12 eylüle az kaldı zaten :KK43:
Git canım mutlaka, baktır iyice, belki ilaç tedavisi uygular belki hiçbişey Gerek kalmadan bu ay gelir meleğin 🙏🙏🙏🙏

Git canım mutlaka, baktır iyice, belki ilaç tedavisi uygular belki hiçbişey Gerek kalmadan bu ay gelir meleğin 🙏🙏🙏🙏
İnşallah canım ☺️
Bu yaz 33 bitti 34 e girdim artık
O yüzden bir an önce olsun istiyorum
Hem de kızımla yaş farkı cok olsun istemiyorum
İnşallah en doğru zamanda gelir 🤗🤗

Git sen de o zaman canım ya ihmal etme ☺
Belki çok ufak bir müdahaleyle hemen hamile kalırsın 🙂🙂
Aslında istiyorum da memleketteyim babamada kadindoguma gidicem diyemem bilemedim arada kaldım gidersem yarin gitmeliyim tahlil için
Burda da çok yogunuz hergün birileri geliyo biz gidiyoz derken fırsat olursa gidicem

X