Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hayırlı evlat olsun kuzum. Napiyim valla kuzum arada giriyorum üzülüyorum girdikçe malesef :/ ama siteye girince de mutlaka seni takip e bugün eşim hastaneye gitti biraz canım sıkkın aslında ama hayırlısı inşallah:)

Kuzumm 15 eylül bat. Sen nasılsın napıyorsun nasıl gidiyor?
şimdi gördüm eşinin sperm sonucunu. bence ileri hız yeterli benimde ileri hz 11-12 gibi bişeydi sizinde 13.
sperm sayısı az sadece ml de 5 milyon gibi çıkmış 15-20 milyon olmalı o doktor söyler zatn.
işin kolay keçiboynuzu kürü fln yaaparsın yükselir allahın izniyle.

moral bozcak birşey yok sperm sayıısı 0 çıkanlar oluyor onlar napsın kuzum

Acıkman çok güzel ben bu aralar ölüyordum 😂 az kalmıs bende 1 aydır görmüyorum minik kurbağaaamı salı günü görüş günü heyecandan ölcem 😂
şimdiye kadar 4 defa çıkardım :) son olsun inşallahh:) az kaldı evet heyecanlıyım ben de inşallah güzel şeyler duyuyoruz..
senin de epey olmuş yaa son zamanlar 3 haftaya indiriyolardı 36dan sonra da haftada bir bakıyolardı sen mi gitmedin kuzu..
nasıl hareketli mi kuzuşş depikliyo mu:) bi defasında bi gümletti uyuyoduk eşim bile uyandı deprem mi oluyo diye :KK70:

şimdi gördüm eşinin sperm sonucunu. bence ileri hız yeterli benimde ileri hz 11-12 gibi bişeydi sizinde 13.
sperm sayısı az sadece ml de 5 milyon gibi çıkmış 15-20 milyon olmalı o doktor söyler zatn.
işin kolay keçiboynuzu kürü fln yaaparsın yükselir allahın izniyle.

moral bozcak birşey yok sperm sayıısı 0 çıkanlar oluyor onlar napsın kuzum
Doktor çok sakince güzel iyi bi şekilde anlattı hiçbişey yokmuş gibi bahsetti onun için eşim hiç kale edinemiyordu. ama bana baya zor geldi kuzum işimiz :/ esime pek belli etmedim ama

şimdiye kadar 4 defa çıkardım :) son olsun inşallahh:) az kaldı evet heyecanlıyım ben de inşallah güzel şeyler duyuyoruz..
senin de epey olmuş yaa son zamanlar 3 haftaya indiriyolardı 36dan sonra da haftada bir bakıyolardı sen mi gitmedin kuzu..
nasıl hareketli mi kuzuşş depikliyo mu:) bi defasında bi gümletti uyuyoduk eşim bile uyandı deprem mi oluyo diye :KK70:
Kuzum ben daha 31 haftalığım en son 26 da gittim 1 ay sonra çağırdı . 32 de bazı testleri tekrarlıcağımız için bekledim 2 haftada daha . Hem bir sıkıntımda yok çok şükür . Ama bakalım buyuk ıhtımalle 2 hafta da bire indirir artık bu randevuda .
Valla uyutmuyor diyebilirim tepikleriyle . Babası konusuyor sakinleşsin diye ama ne mümkün daha çok çıldırıyo 😬
Ama olsun hareketli olsunda uyutmasın ♥️

Ne kadar hızlı geçiyor zaman
Daha dün cinsiyet tahmini yapıyorduk sanki
Sağlıkla gelsin minik Duru ☺☺
Dimi yaaa 25 ten sonra zamanı tutamadım 🥴 ama ilk haftalarda hiç geçmemişti 🤗
İnşallah sizinde güzel haberlerinizi alıcaz nasıl geçtii yaaa zmaan dicez ♥️♥️♥️

Kuzum ben daha 31 haftalığım en son 26 da gittim 1 ay sonra çağırdı . 32 de bazı testleri tekrarlıcağımız için bekledim 2 haftada daha . Hem bir sıkıntımda yok çok şükür . Ama bakalım buyuk ıhtımalle 2 hafta da bire indirir artık bu randevuda .
Valla uyutmuyor diyebilirim tepikleriyle . Babası konusuyor sakinleşsin diye ama ne mümkün daha çok çıldırıyo 😬
Ama olsun hareketli olsunda uyutmasın ♥
maşallahh sizeee kuzum..:KK200::nazar:

Doktor çok sakince güzel iyi bi şekilde anlattı hiçbişey yokmuş gibi bahsetti onun için eşim hiç kale edinemiyordu. ama bana baya zor geldi kuzum işimiz :/ esime pek belli etmedim ama
sen eşine kürler yap kuzum incir kürü keçiboynuzu kürü fındık fıstık daya :KK70:
allahın izniyle olur :)

X