Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
şimdi gördüm eşinin sperm sonucunu. bence ileri hız yeterli benimde ileri hz 11-12 gibi bişeydi sizinde 13.
sperm sayısı az sadece ml de 5 milyon gibi çıkmış 15-20 milyon olmalı o doktor söyler zatn.
işin kolay keçiboynuzu kürü fln yaaparsın yükselir allahın izniyle.

moral bozcak birşey yok sperm sayıısı 0 çıkanlar oluyor onlar napsın kuzum

Acıkman çok güzel ben bu aralar ölüyordum az kalmıs bende 1 aydır görmüyorum minik kurbağaaamı salı günü görüş günü heyecandan ölcem
şimdiye kadar 4 defa çıkardım :) son olsun inşallahh:) az kaldı evet heyecanlıyım ben de inşallah güzel şeyler duyuyoruz..
senin de epey olmuş yaa son zamanlar 3 haftaya indiriyolardı 36dan sonra da haftada bir bakıyolardı sen mi gitmedin kuzu..
nasıl hareketli mi kuzuşş depikliyo mu:) bi defasında bi gümletti uyuyoduk eşim bile uyandı deprem mi oluyo diye

Doktor çok sakince güzel iyi bi şekilde anlattı hiçbişey yokmuş gibi bahsetti onun için eşim hiç kale edinemiyordu. ama bana baya zor geldi kuzum işimiz :/ esime pek belli etmedim ama

Kuzum ben daha 31 haftalığım en son 26 da gittim 1 ay sonra çağırdı . 32 de bazı testleri tekrarlıcağımız için bekledim 2 haftada daha . Hem bir sıkıntımda yok çok şükür . Ama bakalım buyuk ıhtımalle 2 hafta da bire indirir artık bu randevuda .
Valla uyutmuyor diyebilirim tepikleriyle . Babası konusuyor sakinleşsin diye ama ne mümkün daha çok çıldırıyo
Ama olsun hareketli olsunda uyutmasın

Ne kadar hızlı geçiyor zaman
Daha dün cinsiyet tahmini yapıyorduk sanki
Sağlıkla gelsin minik Duru ☺☺
Dimi yaaa 25 ten sonra zamanı tutamadım ama ilk haftalarda hiç geçmemişti
İnşallah sizinde güzel haberlerinizi alıcaz nasıl geçtii yaaa zmaan dicez

maşallahh sizeee kuzum..

Doktor çok sakince güzel iyi bi şekilde anlattı hiçbişey yokmuş gibi bahsetti onun için eşim hiç kale edinemiyordu. ama bana baya zor geldi kuzum işimiz :/ esime pek belli etmedim ama
sen eşine kürler yap kuzum incir kürü keçiboynuzu kürü fındık fıstık daya
allahın izniyle olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…