Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba hanımlar, aranıza yeni katıldım. Siteyi aslında uzun zamandır üye olmadan takip ediyordum özellikle bu başlığı ise son bir haftadır takip etmeye başladım. Bir yıllık evliyim, bir yıl boyunca ilaç, iğne vs kullanmadım hep eşim korundu. Nisan ayında kadın doğum doktoruna muayeneye gittim herhangi bir sorun tespit etmedi sadece rahimimin ters olduğunu fakat bunun da gebeliğe engel olmayacağını söyledi. Bu ay aile büyüklerinden gelen büyük baskılar nedeniyle bebek planımızı öne çektik ve denemek istedik. Son adet tarihim 24.07.19 idi, adetim 5 gün sürdü akabinde ilk ilişkimiz 4'ünde (11. gün) oldu. Sonra 6 (13. gün) ve 7 (14. gün) ağustosta da çalışmalara devam ettik. Tabi bu arada laboquick markasına ait ovulasyon testi ile yumurta takibi de yaptım fakat hiç koyu kırmızı T çizgiyi göremedim. Test sonuçlarım icecreamm ile neredeyse aynı. Nerede yanlış yaptım anlayamıyorum. Bekarken döngüm 28 günde bir mutlaka adet olacak şekilde iken evlendikten sonra adetlerimin günleri de değişmeye başladı. 33'e uzadığı oldu. Bu yüzden tam ovulasyon tarihlerimin ne olduğunu da kestiremiyorum. Bir sonraki adet tarihim ise en iyi ihtimalle 21 Ağustos. Bana da yardımcı olabilir misiniz lütfen? 4 Ağustos'a ait ovulasyon testi fotoğrafım da mevcut. İki çizgi de belirgin ama T olan C'den daha açık renkte. Daha öncesinde ovülasyon testlerinin kargoya takılması yüzünden takip edemedim ne yazık ki ama 2 Ağustos'ta sanırım yumurtlama belirtilerim vardı. O günü ise değerlendiremedik. Testlere devam mı etmeliyim? Tek çizgi gördükçe de sinirlerim bozuluyor artık Şimdiden yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Hayırlı günler.

hoşgeldiniz :)
adet döngünüz uzamış ve karışmışsa en iyisi siz 50 li falan laboquick alıp hergün yapın gerekirse bi sonrki adete kadar.
ortalama hangi günlerde oluyor yumurtlama bi tespit etmeye çalışın.
benim olması gereken günde 14 gün 15. gün falan oluyordu yumurtlamam.
1 senedir o tarihleri deeğerlendirmemize rağmen.
nazlı bebişimiz 1 sene sonra geldi
sinir bozacak birşey yok bence o testi yapmak çok eğlenceli yani benim için öyleydi
hala bile olsada yapsam diyorum düşünün
inşallah tez zamanda gelir bebişiniz.
testle uğrasmak istemem dersenizde gün aşırı ilişkiniz olsun iki adet arasında.

kaçırma ihtimaliniz kalmaz yumurtayı böylelikle

Değerli yorumlarınız için çok teşekkür ederim Açıkçası bu aydan çok fazla bir ümidim yok. Eylül ayı için dediğiniz gibi sıkı bir takip ve çalışma yapacağım sanırım. Bu arada allah bağışlasın; güle güle, analı babalı büyütmenizi nasip etsin yavrunuzu

tesekkür ederim aminnn :)
sizede tez zamanda bi bebiş nasip etsin Allah :)

Evdeyim canım çok şükür dün kontrol vardı 31. haftayı bitirioz galiba Ben de seni özledim yaa sen nasılsın bebiş kedişler iyi mi
Bebiş iyi teyzesi anasını tekmeleyip duruyor Sipsi kızım sakin sakin yine evde varlığı yokluğu bir, çarlimi pazar günü 10 günlüğüne kampa yolladık agresifliği için, kahroluyoruz karı koca evde sorma Nasıl özledim nasıllll

Evdeyim canım çok şükür dün kontrol vardı 31. haftayı bitirioz galiba Ben de seni özledim yaa sen nasılsın bebiş kedişler iyi mi
selam canım naber nasıl gidiyor ? kediş diyince aklıma geldi toxo bağışıklığım yokmuş rubella varmış da.. sevme dedi çiğköfte falan yeme dedi zaten yemem :)) kediye de çok tatlı kedi olursa dokunurdum:)

hadi güzel haberlerle gel canım.. ben de merak ettim şimdi acabası ne diyecek.. daha önce tahminde bulunuldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…