Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyiyim kuzum iyiyim hiçbir şeyim yok çok şükür ufak tefek kesikler işte o kadar, Allah razı olsun. Sen nasılsın?
Aman bişey olmasın da ipekimiz iyi olsun sen iyi ol gerisi halolur valla beni hiç sorma bayram sonrasına kadar sipariş almicam dedim ama kıramadıgım üç beş kişi oldu bi yandan dolma sarıyom chescake yapıyom yapmam gereken 4 tepsi boşnak böreginide bugün teslim ettimi tamamdır

Bulantılar devam canım, amcam vefat etti hastaydı, cenazemiz vardı 2 gün daha kaldım annemlerde dönüyorum eve bugün. Valla bulantılar geçmeyecek galiba benimle bütünleştiler 😑

başınız sağolsun cnm sabırlar diliyorum. Mekanı cennet olsun

Aman bişey olmasın da ipekimiz iyi olsun sen iyi ol gerisi halolur valla beni hiç sorma bayram sonrasına kadar sipariş almicam dedim ama kıramadıgım üç beş kişi oldu bi yandan dolma sarıyom chescake yapıyom yapmam gereken 4 tepsi boşnak böreginide bugün teslim ettimi tamamdır
Kolay gelsin kuzum, kolaylarsın inşallah :KK68:

Benimde yarın tam 19 oluyor doktorum 18 haftadan sonra olur dedi bende yarına aldım randevu erken olurmu bilemedim şimdi
Istersen bi araştır internetten falan canım belki heyecanla hemen olsun isteyebilirsin ama gün gün bile bebekte değişim oluyor ya o yüzden 19 erken olabilir tabi yine tercih senin 23 e kadar yolu var bildiğim kadariyla

Iyi günler kızlar dün ayrıntılı ultrasyona girdim bebeğimin herseyi iyiymiş çok şükür ama suyu biraz fazlaymış bunun hakkında bilgisi olan yada başına böyle bişey gelen varmı ayın 20sinde tekrar randevum var iyice kontrol edilecek
Gözün aydın canım sağlıklıymış bebeğin :KK51: Yok vallahi başıma hiç gelmedi ama az olmasından iyidir herhalde bilemiyorum ki 20'sinde perinatolog mu bakacak tekrardan yoksa kendi doktorun mu? Ama önemli bir şey olsa söylerlerdi bu kadar bekletmezlerdi diye düşünüyorum

Gözün aydın canım sağlıklıymış bebeğin :KK51: Yok vallahi başıma hiç gelmedi ama az olmasından iyidir herhalde bilemiyorum ki 20'sinde perinatolog mu bakacak tekrardan yoksa kendi doktorun mu? Ama önemli bir şey olsa söylerlerdi bu kadar bekletmezlerdi diye düşünüyorum
Yok kendi doktorum değil inşallah söylediğin gibi olur canim

X