Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Galiba halen çatlamadı

Eklentiler

• IMG_20190807_163625.jpg
    IMG_20190807_163625.jpg
    107,1 KB · Görüntüleme: 29
Kuzum benım gittiğim doktor 21-24 hafta arası bakıyordu sadece kendi doktorumda 21 de git dedği için myle gittim 18 çok erken yine doktorun bilir en doğrusunu .
İstersen randevu alcağım doktora bir sor kaç haftalarda bakmak daa iyi olur diye .
Dün aradım görüştüm 21 de git dedi bende 2 hafta sonrasına aldım kuzum nasıl oluyor kaç dakika sürüyor ne bilgileri veriyor

Dün aradım görüştüm 21 de git dedi bende 2 hafta sonrasına aldım kuzum nasıl oluyor kaç dakika sürüyor ne bilgileri veriyor
Kuzum benım ki 40-50 dk sürdü bebeğin herşeyiyle ilgili bilgi veriyor . Ve inan o dakikalar nasık geçiyor anlamıyorsun bebeğini izliyorsun zaten .
Benım gittiğim doktor büyük bir ekrana yansıtmıstı görüntüyü o ölçerken hem bilgi verdi hem ben ekrandan izledim .
Bütün parmaklarını omurlarını kalp odacıklarını beyin odacıklarını dirseklerini cinsel organının bütün herşeyini gözlerini burnunu herşeyini gösteriyor .

Ama bazı doktorlar anlatmayaniliyor kuzum doktordan doktora değişir bu durum .
Bana herşeyin resmini bile verdi sırt omurları nı falan sevıyorum bazen 😹😹

Kuzum benım ki 40-50 dk sürdü bebeğin herşeyiyle ilgili bilgi veriyor . Ve inan o dakikalar nasık geçiyor anlamıyorsun bebeğini izliyorsun zaten .
Benım gittiğim doktor büyük bir ekrana yansıtmıstı görüntüyü o ölçerken hem bilgi verdi hem ben ekrandan izledim .
Bütün parmaklarını omurlarını kalp odacıklarını beyin odacıklarını dirseklerini cinsel organının bütün herşeyini gözlerini burnunu herşeyini gösteriyor .

Cnm senn gittigin doktor bahceshirde dimi?

Yaaa 🥰 ne hoş 💕 bende iyice araştırdım bölgemdeki en iyi doktordan randevu aldım zaten 550 TL ama değer diyor herkes çok ilgili dikkatliymiş umarım meleğim sağlıklıdır hem heyecanlı hemde stresliyim bakalım inşallah mutlu ayrılacağım ordan ☺️ Yumoş ayaklarınız yerim onun 🥰🥰

Yaaa 🥰 ne hoş 💕 bende iyice araştırdım bölgemdeki en iyi doktordan randevu aldım zaten 550 TL ama değer diyor herkes çok ilgili dikkatliymiş umarım meleğim sağlıklıdır hem heyecanlı hemde stresliyim bakalım inşallah mutlu ayrılacağım ordan ☺ Yumoş ayaklarınız yerim onun 🥰🥰
Güzel haberlerle geliceksin inşallaj canım ♥️ İnşallah güzelde bir yüz pozu alırsınız ♥️♥️♥️

X