Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
evet elbette görülebiliyordur yaa. benim doktor da açı ölçüyoruz o da %70 dedi. hayırlısı bakalım kuzu merak etmiyorum nasılsa :)
Aynen abla benimkide ben gördüm önce açı baktı hatta bende anlıyorum ya baktım tahmin ettim içimden sonra renkliye aldı bacağını açmış bağdaş kurmuş sanki dedi bak boş bacak arası dedi ilk olunca çok heyecanlanıyor insana meraktan ölüyo cinsiyet içinde valla şimdi ikincileri merak etmiyoruz dimi
Maşallah mașallah cinsiyet kesinlesti , isim olarak ne düşünüyosun. Varmı aklında bi isim
Yok canım inanki Hiç aklımda bişey yok, ben Miray defne isimlerini çok seviyorum ama Hiç düşünmedik daha. Galiba ayrıntılı geçtikten sonra oğlan da kabullenirse kızı Kesinlkle sanki biri bişey demiş gibi asla kız istemiyo benim erkek kardeşim olucak diyo, Dr a sordum Bi süre hiç konuşmayın yanında, unutur inş dedi. İsmini abisine sorucaz o karar versin o seçsin. Biz 3 4 isim söyleriz yada 2 3 işte o seçsin hangisini isterse

Aynen kuzum ondan merak etmiyoruz: )

Patlıcanı nasıl yapıyon cnm
Patlıcanı küp küp doğruyosun tuzlu suda bekletiyosun soğan ve iki diş sarımsak kavuruyorum (sarımsagı bütün olarak atıyorum sadece lezzet versin diye ) üstüne salçayı koyup kavuruyorum üstüne patlıcanları su ve tuz koyup. suyunu çekip hafif sulu kalıcak üstüne yoğurt offf en sevdiğim sebze patlıcan patlıcandan baklava yapsalar yerim

Bak sana bi tarif veriyim dene seversin bizim yörelere ait patlıcanları alacalı soyup 4 e bölüyosun uzunlamasına am dipten koparmıyosun sora tuzşu suda haşlıyosun haşladıktan sora mısır ununa bulayıp balık gibi az yaplı tavaya diziyorsun kapakla alt üst çeviyorrsun pişirirken onun üstünede topurt çok güzel olur

Güzel bir şeye benziyo denerim canım ben ptlıcanı hertürlü yerim

Zeybltaslan cnm bugün hastaneye gidecektin herşey yolundami nasilsin

Yolunda bi sıkıntı yok diye yazmadım doktornhersy temiz diyor ağrım geçmedi diyorum hızlık bise yok diyor dedim yumurta geliştiği için veya çatladığı için mi oluyor dedim onun takip ettirmek lazım iki günde bi gelisiyormu çatlıyormu patliyormu diye sınır oldum gavata

Hicbilgi vermemiş oda yahu ben bile sinir oldum

Maşallah size Allah tek avazda kurtarsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…