Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Amin kuzum babamız çok mutlu en azından 🤣 detaylı temiz çıkınca rahatladım işte bende.
Asel hanımcığım nasıl 😍
Çok şükür bi sıkıntı çıkmamış hep sağlıkla devam etsin🤲🏻🤲🏻 Çok şükür iyi arada bir oynuyor bizimle ama binlerce kez şükür ki gayet sağlıklı doğuma hazırlanıyoruz ana kız😍

kızlar biz çıktık kontrolden. 2600 gr 47 cm olmus kızım :) kanala girmemiş vaktimizi doldurucaz sanırım. etrafta çok erken doğum hikayeleri görünce bide çatı ağrılarım olunca kanala girdi mi diye düsünüyodum bende😂 sporlara başlıyorum artık. tamgaz💪🏼
Masallahhh artik son donemectesin desene ☺☺☺ rabbim saglikla evladina kavuşmayı nasip etsin ins

kuzum hayırlı olsun tekrar :))

detaylı deyince ne kadar olmuş detaylı ben 2009da 250tl mi ne vermiştim özelde.
Kuzum ben Ali Ekiz e muayene oldum 450 tl verdik .

kızlar biz çıktık kontrolden. 2600 gr 47 cm olmus kızım :) kanala girmemiş vaktimizi doldurucaz sanırım. etrafta çok erken doğum hikayeleri görünce bide çatı ağrılarım olunca kanala girdi mi diye düsünüyodum bende😂 sporlara başlıyorum artık. tamgaz💪🏼
Oy maşallaaahhhh onun kilosunu boyunu yesinler ♥️
Bol bol yürü kuzum ..
ben şimdiden yürüyüşlere başladım ama doktorum çok abartma dediği için sakiiinnnn sakiiinnn ilerliyorum 😂😂

Masallahhh artik son donemectesin desene ☺☺☺ rabbim saglikla evladina kavuşmayı nasip etsin ins
amiin tesekkür ederim😍 son düzlükteyim artık çok yakınlaştı doğum🙈
Kuzum ben Ali Ekiz e muayene oldum 450 tl verdik .

Oy maşallaaahhhh onun kilosunu boyunu yesinler ♥
Bol bol yürü kuzum ..
ben şimdiden yürüyüşlere başladım ama doktorum çok abartma dediği için sakiiinnnn sakiiinnn ilerliyorum 😂😂
evet eve pilates topu getiriyorum yarından itibaren🤣 perine masajına ve 1 saat yürüyüşe başlıyorum. kolay doğum dileyin bana❤️

X