Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 2295310

Gözün aydın canım prenses geliyomuuuşş maşallaahhh...
Bu da bizim artık büyük fasulyaaa🙈😆
Plesenta önde hematom oluşmuş dedi düzelir dedi dinlen ağır iş yapma dedi..
2 kilo vermişim ben de.🙊 daha verme dedi. İnşallah hep güzel haberle geleliiiim❤
Oy oy bu da küçük kuzumuz sağlıkla büyüsün gelissin inşallah ablacığım 🙏

Yazamadım kızlar, sabah gittim Dr a, sonra Annemlere geldik burda kalıcam bir kaç gün, bulantılarım geçmiyor, kusmaktansa ilacı iç dedi Dr 16.haftadan sonra azalıcak merak etme dedi inşallah 🙏 bebiş gayet iyi, 11.hftada kız demişti şimdi 15.hafta da kesinleştirDi 😍😍🙏🙏 kocaman olmuş 105 gram 15 cm 🙈 1 hafta öndeymiş hala, vitamin falan pek içemiyorum, yiyemiyorum da sıfır iştah zaten. Kg almamışım hiç 63 le başlamıştım hala 63. Bulantı geçmezse gel serum verelim dedi. Bulantılardna kg alamıyorum tabi. Bu da dk durmayan hareketli tırtılımız 😍
Eki Görüntüle 2295309
Ay masallah canim yaaa 😍😍
Annenlerde kalmaktada iyi edersin cnm biraz dinlenirsin sende ins
Demek minnakimiz kesin kiz😍😍😍 sevsinler o kuzucuguuuu

Eki Görüntüle 2295310

2 kilo vermişim ben de.🙊 daha verme dedi. İnşallah hep güzel haberle geleliiiim❤
Oyyy sanada kocaman bi masallahhh
😍😍😍😍
Birdahaki kontrolede senin cinsiyet belli olur ayyy ne heyecanliii

Maşallahh aferin kuzuyaa❤
ben isteyerek vermedim.. çok seçici oldum her şey kokuyor 2 defa çıkardım sadece her şeyi yiyemiyorum kuzum.. vitamin de içiyorum lakin iştah açmadı o bile.. sabah içiyodum o da kokuyo dedim akşam iç dedi. 3 hafta sonra gidicez inşl. Sen de inat etmeseydin içseydin ilacını ya da zencefil falan kullansaydın kuzu şimdiden sonra iyi beslenmeye bak gel dediyse git ❤
Ne inadııı 2kutu bitirdim 🙈 2kutu daha yazdı. Oğlanda da 3 4 kutu içmiştim. İlacı içince sarhoş gibi oluyorum işte zaten sıfır iştah.işte ilaca rağmen kustum ben. 2 gündür kusmuyorum sadece inş artık geçe. Annemlere geldim biraz en azından yemek yapmam kokmaz biraz yerim hemde oğlanda yer, hemde dinlenirim valla hastalıklardan yoruldum 2 3 haftadır.

Ay masallah canim yaaa 😍😍
Annenlerde kalmaktada iyi edersin cnm biraz dinlenirsin sende ins
Demek minnakimiz kesin kiz😍😍😍 sevsinler o kuzucuguuuu
Çok süğol canımmm😍😍😍 kızmış Valla kesin dedi bu defa, ay çok detaylı baktı renkli baktı gördüm herşeyi tam sağlıklı çok şükür bizden mutlusu yok 🙏 Rabbim sana da Nasip etsin en yakın zamanda 🙏🙏

Maşallah:nazar::nazar: kuzuya annişe yedirmiyor ama kendi güzel beslenmiş prenses canım sağlıkla kavuşun 💚💚
Allah razı olsun canım darısı sana da inşallahh🙏🙏 valla ben az az yiyevildiğimi yiyorum. Hiç canım bişey istemiyor iştah yok. Kendi gelişimi geri kalmasın da inşallah bulantılarda gelir geçer bekliyorum, 🙏

Çok süğol canımmm😍😍😍 kızmış Valla kesin dedi bu defa, ay çok detaylı baktı renkli baktı gördüm herşeyi tam sağlıklı çok şükür bizden mutlusu yok 🙏 Rabbim sana da Nasip etsin en yakın zamanda 🙏🙏
Çok çok sukur cnm sağlıklı evlat sözünü duymak insana ne büyük dünya nimeti
Rabbim saglikla kolay doğumda nasip eder ins

Yazamadım kızlar, sabah gittim Dr a, sonra Annemlere geldik burda kalıcam bir kaç gün, bulantılarım geçmiyor, kusmaktansa ilacı iç dedi Dr 16.haftadan sonra azalıcak merak etme dedi inşallah 🙏 bebiş gayet iyi, 11.hftada kız demişti şimdi 15.hafta da kesinleştirDi 😍😍🙏🙏 kocaman olmuş 105 gram 15 cm 🙈 1 hafta öndeymiş hala, vitamin falan pek içemiyorum, yiyemiyorum da sıfır iştah zaten. Kg almamışım hiç 63 le başlamıştım hala 63. Bulantı geçmezse gel serum verelim dedi. Bulantılardna kg alamıyorum tabi. Bu da dk durmayan hareketli tırtılımız 😍
Eki Görüntüle 2295309

Gözün aydın abla çok sevindim maşallah ❤

Eki Görüntüle 2295310

Oh ne güzel haberler geliyor bugün maşallah ❤

Ne inadııı 2kutu bitirdim 🙈 2kutu daha yazdı. Oğlanda da 3 4 kutu içmiştim. İlacı içince sarhoş gibi oluyorum işte zaten sıfır iştah.işte ilaca rağmen kustum ben. 2 gündür kusmuyorum sadece inş artık geçe. Annemlere geldim biraz en azından yemek yapmam kokmaz biraz yerim hemde oğlanda yer, hemde dinlenirim valla hastalıklardan yoruldum 2 3 haftadır.
Ben içmedin gibi algıladım kuzum.. ilaçlar var ama mucize yaratmazlar demişti dr. Bunlar biraz çektiriyolar sanırım🤗 iyi olsunlar da. İyi yapmışsın annene gitmekle de evim evim diyebilirain:)

Maşallahh aferin kuzuyaa❤
ben isteyerek vermedim.. çok seçici oldum her şey kokuyor 2 defa çıkardım sadece her şeyi yiyemiyorum kuzum.. vitamin de içiyorum lakin iştah açmadı o bile.. sabah içiyodum o da kokuyo dedim akşam iç dedi. 3 hafta sonra gidicez inşl. Sen de inat etmeseydin içseydin ilacını ya da zencefil falan kullansaydın kuzu şimdiden sonra iyi beslenmeye bak gel dediyse git ❤
Abla senin ne zaman basladi bulantilar kacinci haftada

X