Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende öyle hemen kalırım diye korunurken korkuyodum :KK70:
Şimdi yalan yok iki denemede de hamile kaldım ama devam etmedi :)
Masallah yinede kuzum.Demekki beklenen hemen gelseydi bi kıymeti olmazdı . Demekki azcık daha sabretmemiz gerekiyo . Ben hic o duyguyu yasayabilecegimden emin bile degilim hic cift cizgi gorebilecek miyim acaba

Masallah yinede kuzum.Demekki beklenen hemen gelseydi bi kıymeti olmazdı . Demekki azcık daha sabretmemiz gerekiyo . Ben hic o duyguyu yasayabilecegimden emin bile degilim hic cift cizgi gorebilecek miyim acaba
Yaşarsın Allahın izniyle hemen karaları bağlama !!
Kaç yaşındaydın canım ne kadar süredir istiyosunuz kaçt ıllık evlisin ?

Yaşarsın Allahın izniyle hemen karaları bağlama !!
Kaç yaşındaydın canım ne kadar süredir istiyosunuz kaçt ıllık evlisin ?
Amiin hayırlısıyla insallah. Ben 21 yaşındayım 14 aylık evliyim, 13aydır bekliyoruz. Ama söyle bisey var her ay regl görmüyordum. Düzensizdi 45 50 60 günde bir yumurtlamayi tutturmam imkansizdi. Gecikmelerde hep test yapiyordum. Sonra en cok geciktigi zaman doktora gittim kilo almaman lazim yumurtalarin küçük , gec olgunlasiyor , gec catliyor gec adet oluyorsun demisti hormon testi falan yapti troit cikti simdi 3aydir duzenli ilacimi kullaniyorum 3 aydir 34 36 bu ay 31 gunde oldum allaha şükür , uzun yazdim hakkini helal et :)

Amiin hayırlısıyla insallah. Ben 21 yaşındayım 14 aylık evliyim, 13aydır bekliyoruz. Ama söyle bisey var her ay regl görmüyordum. Düzensizdi 45 50 60 günde bir yumurtlamayi tutturmam imkansizdi. Gecikmelerde hep test yapiyordum. Sonra en cok geciktigi zaman doktora gittim kilo almaman lazim yumurtalarin küçük , gec olgunlasiyor , gec catliyor gec adet oluyorsun demisti hormon testi falan yapti troit cikti simdi 3aydir duzenli ilacimi kullaniyorum 3 aydir 34 36 bu ay 31 gunde oldum allaha şükür , uzun yazdim hakkini helal et :)
Estafurullah canım daha önce söylediysen asıl ben özür dilerim :)
Adetın düzene girmesi gayet güzel olmuş .
Her ay daha da yaklaşıryorsun bebeğine .. hem daha yenı evli sayılırsınız ..
Hiç moralini bozma .
Bizde hamile kalıcazzz ve evlatlarımzıı kucagımıza alıcaz Allahın izniyle

Estafurullah canım daha önce söylediysen asıl ben özür dilerim :)
Adetın düzene girmesi gayet güzel olmuş .
Her ay daha da yaklaşıryorsun bebeğine .. hem daha yenı evli sayılırsınız ..
Hiç moralini bozma .
Bizde hamile kalıcazzz ve evlatlarımzıı kucagımıza alıcaz Allahın izniyle
Cok yürekten Insallah, yeniden kontrole gidicem bakalim doktor ne der.

Gunaydin arkadaslar. Bati yakin veya gecmis olup hamile oldugunu yeni ogrenen varmi? Benim 25 ocak ve ilk sezeryan yerim cok kasiniyor? Hos bu ay sadece 3 kere ama onemli gunlerde denedik ama kismet artik

Akşam pembeydı şuan kıpkırmızı oldu ve afedersiniz parçalı parçalı ağrım çok yok çok şükğr .. bakalım kaç gün sürcek
Öyle oluyor canım bol su içmeye çalış kanama tamamen bitince dr a gidersin bi. İnşallah tekrarlamaz bir daha.

X