Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Olur inşallah ovulasyon yapıp takip etsen yardımcı olur
ya aslında çokta denemedik,bu ay olmazsa bi daha ki ay bilinçli deneriz olmazsa ovülasyon testi artık,reglim hep düzenli olur yumurtladığımıda hep anlarım ilk kez bu ay kestiremedim ne zaman yumurtlayacağımı teldeki uygulama göre hareket ettik,beklicez görecez bakalım son 9 bata

Gelicek tabi benım gibi anneyi kim istemez :KK45:

İlkiyle alaksı yok canım . İlkinde 6 haftalıkken kalbi durdu . 8 . Haftada kürtaj oldum ..
bunda kimyasal yaşadım . Erken erken gebelik testi yapmasaydım büyük ihtimalle anlamazdım bile ..
Çok geçmiş olsun. Benim de ilk gebelikte 2.5 aylıkken kalbi durmuştu. Doktora sordum önlem amaçlı coraspirin kullanayim mi diye ilk düşüğü normal karşıladıkları için 2. De düşük olmazsa ihtimaline karşı kullanma . Istersen yazayım ama o tedavi sadece kan sulandırıcı icmekle bitmiyor diyince kullanmaktan vazgeçtim.

Hayırlısı olsun canım ..
Normalden 1 2 daha fazla sürebilir kanama. Yoğun da olabilir benim ilk gün aşırı yoğundu. Ağrı sızı olmadıkça problem yok.

Aynen canım valla hayırlısı olsun ne diyelim :)
Akşam pembeydı şuan kıpkırmızı oldu ve afedersiniz parçalı parçalı ağrım çok yok çok şükğr .. bakalım kaç gün sürcek

Benimkide şuan hiç bir önlem almadı .
Kimyasalıda düşükten saymıyorlar zaten .
Ben bir süre bekleme kararı aldım ..
hem 1 hafta sonra işi bırakıyorum .
Biraz kafamındinliyeyim rahatlayayım ..
Allahın iznşyle tekrar sarılcam bebeğime
Çok geçmiş olsun. Benim de ilk gebelikte 2.5 aylıkken kalbi durmuştu. Doktora sordum önlem amaçlı coraspirin kullanayim mi diye ilk düşüğü normal karşıladıkları için 2. De düşük olmazsa ihtimaline karşı kullanma . Istersen yazayım ama o tedavi sadece kan sulandırıcı icmekle bitmiyor diyince kullanmaktan vazgeçtim.

Evveeetttt gencc annelerrr ve anne olmak isteyenler ilk listeye bakın . Refl geldiyse yenı regl tarihi .. gelmediyse bebikk bekliyorsanız lütfen çift çizgili beta testinizi gönderin ..
sizleri seviyorum .. :KK200:

@vintagelife ?
nedemistimkibenn nedemistimkibenn ?
sazoom sazoom ?
@bi prenses annesi ? ( canım sanki sen söylemiştin ama özür dilerim yaa karuşık bir dönemden geçtim ya not almamışım :KK43: )

EbeBU EbeBU ?

Kızlar sayfada belirtmiş olabılırsınız ama geçirdiğim karışık dönemde pek hakım olamadım sayfaya ..
kusura bakmayın lütfen

Son düzenleme:
Evet insallah sevgiyle gelicek :)) Bu ay siz hatirlatmadiginiz sürece günleri unutucam takip etmicem bakalım yapabilecek miyim :))
Ben zaten bu ay öyle yuklenmicem . Beklemde kalmayı düşünyğroum ama eşimede sormam lazım tek benım sorunum değil çünkü bu . Onayı olursa beklıcem yok derse de 2 günde bir deneriz takip falan yapmıcam . Erken test yok .. öyle işte

Ben zaten bu ay öyle yuklenmicem . Beklemde kalmayı düşünyğroum ama eşimede sormam lazım tek benım sorunum değil çünkü bu . Onayı olursa beklıcem yok derse de 2 günde bir deneriz takip falan yapmıcam . Erken test yok .. öyle işte
Evlenince hemen olucak sandıydım, ne zormus bu sürecler insanı zorluyor strese sokuyor . Rabbim bekletiyor vardir bunda da bir hayır

X