Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Keisnlikle katiliyorum. Aylardir gun takip edip iliskiye girip yataktan kalkmiyodum bu ay sadece 2 kere oldu ve yumurtlama gunune uzak gunlerde. Hemen sonra kalktm ve wcye girdim bu ay tuttu. Cok enteresan ama boyle oldu
Aynen canım benimde 30 mayıs son adet tarihim mesela 1 temmuzda hamile olduğumu öğrendim ve doktora gittiğimde 4 hafta 5 günlük falndı yani ben bu durumda adetliyken hamile mi kalmış oluyorum çok acayip değil mi 😂 yumurtlamayı hep ay ortasında bekliyoruz o da mı yanlış acaba vallahi bişey anlamadım ben bu işten 🙈

Aynen canım benimde 30 mayıs son adet tarihim mesela 1 temmuzda hamile olduğumu öğrendim ve doktora gittiğimde 4 hafta 5 günlük falndı yani ben bu durumda adetliyken hamile mi kalmış oluyorum çok acayip değil mi 😂 yumurtlamayı hep ay ortasında bekliyoruz o da mı yanlış acaba vallahi bişey anlamadım ben bu işten 🙈
Drlarin hesabı böyle cnm adetin ilk gününü hamile gibi sayiyolar😁

ben folik asiti çok erken bıraktım doktorada bıraktığımı söylememiştim. hamilelik öncesi 30 kpsül kullandım hamileliğimnden sorada 23-24 tane felan içebildim:S Ama mesela roka çok yerim ben ve yeşillik çok severim sık yerim roka da da folik asit varmış ordan tamamladığımı düşünüyorum :KK70: kendimce teşhis yaptım
Bende yeşillik severim de mevsimi değil suanda alabildigim kadar folik asit aldim , yeterli gelmistir. Mercimek cok tuketiyorum☺

Kızlar dolgumda sıkıntı var sanırım 😔 apse yapmış gibi üstleri kabarmış ve kırmızı gibi çok ağrım var 😔 üst üste geldi her şey.. tuzlu suyla gargara yaptım ama hafiflemiyor. Bi öneriniz var mı?

Kızlar dolgumda sıkıntı var sanırım 😔 apse yapmış gibi üstleri kabarmış ve kırmızı gibi çok ağrım var 😔 üst üste geldi her şey.. tuzlu suyla gargara yaptım ama hafiflemiyor. Bi öneriniz var mı?
Parol içebilirsin günde 3 kez canım, benimde ara ara tutuyor maalesef hatta geçen gün tanesi kırıldı 😑idare edebildiğim kadar edicdm şu bulantılar biterse Dr a gidicem. Ben Dr a sormuştum Bi ara, tuzlu gargara, sık diş fırçalama, kanayınca rahatlıyordu mesela, bir de parolla geçiştirdim hel

Günaydın kuzular benim aşılamamın bugün 12. günü ama akşamdan beri pembe lekelenmem var peçeteye silince geliyo kırmızıya dönmedi yerleşme kanaması olabilir mi ki. Şimdi şöyle bi durum var dr um önceki adetine göre say demişti ona göre daha adetime 9 gün var. Benim adetimin 6 . günü iğne oldu 8.gün aşılama 7. yada 8. günü yumurtamanın çatladığını düşünürsek 21 yada 22. gün adet olmam lazım 19. gün gelmeye başladı bu pembe akıntı. Yumurta çatlamasından 14 gün sonra adet olunuyorsa eğer adetimin 5. günü yumurtam çatlamış olması lazım ama 6. gün yumurtam 23ml di. Şimdi tıbbın gerçeği olan bu 14 gün tezi doğruysa ben yerleşme kanaması yaşıyorum yok bu adet kanamasıysa 14 gün olan bu tezi çürütmüş oluyorum. Sizce nedir ben bilemedim

Canım çok geçmiş olsun hemen hemen aynı durumda gibiyiz ben bir dişci ye görün derim apse yapmışsa kendiliğinden geçmez zaten daha da ilerlemeden bana bir ilaç yazdı dış dru dün gitmiştim iltihaplı dış dedi gebelikte de kullanilabiliyormus bir de parol yazdi dun gece hic uyuyamadim agridan 2. Gun den sonra gecer dedi ağrın

Günaydın kuzular benim aşılamamın bugün 12. günü ama akşamdan beri pembe lekelenmem var peçeteye silince geliyo kırmızıya dönmedi yerleşme kanaması olabilir mi ki. Şimdi şöyle bi durum var dr um önceki adetine göre say demişti ona göre daha adetime 9 gün var. Benim adetimin 6 . günü iğne oldu 8.gün aşılama 7. yada 8. günü yumurtamanın çatladığını düşünürsek 21 yada 22. gün adet olmam lazım 19. gün gelmeye başladı bu pembe akıntı. Yumurta çatlamasından 14 gün sonra adet olunuyorsa eğer adetimin 5. günü yumurtam çatlamış olması lazım ama 6. gün yumurtam 23ml di. Şimdi tıbbın gerçeği olan bu 14 gün tezi doğruysa ben yerleşme kanaması yaşıyorum yok bu adet kanamasıysa 14 gün olan bu tezi çürütmüş oluyorum. Sizce nedir ben bilemedim
Canım yerleşme olabilir erken yumurtlamışsın bu da normal bi durum bence pazartesi yap yine de testini sen çünkü yerleşme kanaması görüp hemen testte çıkmayan çok kişi duydum

Canım yerleşme olabilir erken yumurtlamışsın bu da normal bi durum bence pazartesi yap yine de testini sen çünkü yerleşme kanaması görüp hemen testte çıkmayan çok kişi duydum
Canım beklicem zaten belki adet kanamasına döner zaten biliyosun testi pazartesi yapacaktık

Kızlar bugün sabah sağ kasigimda şiddetli bir batma yaşadım nefesimi kesti ama geçene kadar bir de vajinada bir kere ağrı acı tarzı birşey oldu ilk defa yaşadım böyle şeyler yaşayanlar oldu mu aranizda

X