Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Banada decavit , devit3 , ferrum yazdi. Ferrumdan memnun degilim degistirmeyi dusunuyorum. Cok fena yapti beni. Ayrica levotiron kullaniyorum. Folik asitle ilgili bisey demedi sordum da , siz kacinci haftada biraktiniz?

ben folik asiti çok erken bıraktım doktorada bıraktığımı söylememiştim. hamilelik öncesi 30 kpsül kullandım hamileliğimnden sorada 23-24 tane felan içebildim:S Ama mesela roka çok yerim ben ve yeşillik çok severim sık yerim roka da da folik asit varmış ordan tamamladığımı düşünüyorum kendimce teşhis yaptım

Arkadaşımla konuştum şimdi yeni evlenmişlerdi hamileymiş istemiyorduk kazayla oldu diyor ben inanmıyorum ya kazayla işine nasıl oluyor gerçekten biz de 2 günde bir her gün anamız ağladı yani
benim de hayretler içerisinde kaldığım birşeydir bu
sinir de oluyorum yani
bizim yumurtayla spermi bir araya getirmek için yapmadığımız ekşın kalmıyor millet oh ne ala

sinir de oluyorum yani
bizim yumurtayla spermi bir araya getirmek için yapmadığımız ekşın kalmıyor millet oh ne ala
Aynen ya hislerime tercüman oldun şu an yani bir amuda kalkmadigimiz kaldı bizimde adam eve gelmeyecek kaçacak artık

Tuttum bu sözü bak kendimi motive etmeye çalışıyorum aksama kadar dün artık gulesim geldi yani sinirlerim bozuldu öyle gorevmis gibi de yapilmiyorki
aynen kuzum yaa bende bazen aynı şeyleri düşünüyorum
yumurtlama haftası gelince bize bir haller oluyor

sinir de oluyorum yani
Aynen ya hislerime tercüman oldun şu an yani bir amuda kalkmadigimiz kaldı bizimde adam eve gelmeyecek kaçacak artık
Kızlar bişey diyimmi hiç alakası yok bence öyle yatmakla ayağını kaldırmakla bilmem neyle Bizzat yaşadım 16 ay boyunca yastık mı koymadım ayağımı mı dikmedim pozisyon mu değiştirmedim kadının biri kocan ayağından tutup silkelesin demişti onu bile yaptım yok yani bu spermler yumurtaya ulaşmıyo diyodum hep sonra herşeyi bıraktım yumurtlama günüme bakmadım, saatlerce yatmadım, ve hep üstte olmayı severdim ilişkide çocuk için genelde değiştiriyoduk pozisyonu ona bile dikkat etmedim canım nasıl isterse öyle yaptım ve hiç beklemediğim anda hamile kaldım evet yapmak çok zor ama pskolojide bitiyomuş ben onu anladım

kesinlikle haklısın canım

Valla 16.haftaya kadar hiç belli olmuyor o işler mariam, kız diyorlar erkek çıkıyor erkek diyorlar kız ama senin gönlünden geçen neyse o olsun inşallahhh
Kesinlkle Canım erkek dönmez ama kızın sonradan değiştiğini duymuştum hep aslında Dr uma ve hislerime güveniyorum bakalım

Keisnlikle katiliyorum. Aylardir gun takip edip iliskiye girip yataktan kalkmiyodum bu ay sadece 2 kere oldu ve yumurtlama gunune uzak gunlerde. Hemen sonra kalktm ve wcye girdim bu ay tuttu. Cok enteresan ama boyle oldu

Keisnlikle katiliyorum. Aylardir gun takip edip iliskiye girip yataktan kalkmiyodum bu ay sadece 2 kere oldu ve yumurtlama gunune uzak gunlerde. Hemen sonra kalktm ve wcye girdim bu ay tuttu. Cok enteresan ama boyle oldu
bende bu ay çok takmamaya çalıştım hiç beklemedim hatta
inşallah bende böyle güzel haber verebilirim canım

benim bata 6 kaldı kızlar ne zaman yapayım test
hep korkan bekleyen ben , bu ay bana bi cesaret geldi
anasını satayım yoksa yoktur

Canım normalde erken genelik testleri var 6 gün öncr yazıyor üstlerine ama hem hapalı hemde ne olur ne olmaz diye eğer onlardan alırsan 2 gün sora dene bence yani bata 4 kala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…