Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yaw kızlar bise dicem ama gulmeyin adet onaması normal kanama şeklindemi oluyor yani biberinizi kesersiniz prüzsüz kırmızı kan akar ya öylemi oluyor normali ? Ben ilk defa böyle bise yaşıyorum kan sulandırıcı ya başladım için mi böyle oldu anlamadım 🤔

İnşâllah ne bılıym herkes belırtım yoktu kımyasal hamılelık gecırdım dıyo bende acaba benım de mı oyle diye düşündüm sankı adettr olmuycam hamıle de öyle belirti yok sadece koyu ıdrar gaz var

Ben adetten 6 gün önce öğrenmiştim ilk sonucum 13.23 ikincisi 41.88 di galiba iki kala verdim 59 çıkmıştı dedim kimyasal olacak üzüldüm ama adet gelene ler beklicem dedim adet günü değerim arttı hoş onuda kaybettim ama hemen kimyasal deyip ateşlenme kimyasal olsa bilr bu kadar dert etme allaha şükür hamile kalabiliyorsun insallah sağlıklıdır

Kızlar ya birşey sorcam benim en son regl olalı bugün 9 gün oldu göğüslerim aynı regl dönemindeki gibi hassas ve şiş normal mi sizce yani belirti bu kadar erken başlar mi

Yumurtlama belirtisi cnm o kafaya çok taktiğin zaman prolaktin yükselip göğüs ağrısına sebep oluyordu diye okumuştum internette bendede çok oluyordu takmamaya çalış prolaktolin yükselmesi hamilelige angel oluyor çünkü

Yumurtlama belirtisi cnm o kafaya çok taktiğin zaman prolaktin yükselip göğüs ağrısına sebep oluyordu diye okumuştum internette bendede çok oluyordu takmamaya çalış prolaktolin yükselmesi hamilelige angel oluyor çünkü
Evet olabilir ilk defa duydum bak çok da takmadım bu ay aslında akışına bıraktık ama bilinç altında takmış olabilirim tabi 🙈😎neyse bekleyip gorcez bakalim 2 günde bir tam gaz devam 😂😅🤐inşallah tutar

Bata ne kadr var ? Gayet belli çizgi ama markasını bilmiyorum bazı testler çizgi çıkartıyor çünkü bugün bi tane daha al ama aksana doğru bise içme iki saat sonra felan yap bakalım nasıl çıkacak
Adet olmzsam yapicm artk cnm bosuna umitlenmiyim 😑 belki de kendi cizgisi

günaydın canlarımmmmmmmmmm

@Sermec senin kesinlikle bebiş var hayırlı olsun :) belirti olmaması cok normal ben nerdeyse 3 aylık olcam hala öyle uyku dışında bi belirtim yok :)

F Fatma KTL seninde testlerinde gölge görebiliyorum ama kuruma yerimi pembelik varmı emin olamadım

inşallah vardır arkadasım :dua:
Valla ben de gozumle gormeme ragmeb emin olamiorm.ne tam kuruma cizgisi ne de pembelik 🤔

icecreamm icecreamm tatliskom bak dunku testimin son hali
20190723_134407.jpg
20190723_135208.jpg

X