Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
günaydın canlarımmmmmmmmmm

Sermec Sermec senin kesinlikle bebiş var hayırlı olsun :) belirti olmaması cok normal ben nerdeyse 3 aylık olcam hala öyle uyku dışında bi belirtim yok :)

F Fatma KTL seninde testlerinde gölge görebiliyorum ama kuruma yerimi pembelik varmı emin olamadım

inşallah vardır arkadasım :dua:

Kız belirti olmadıbıOTE="gamzeli_bebis, post: 60628545, member: 295933"]
günaydın canlarımmmmmmmmmm

Sermec Sermec senin kesinlikle bebiş var hayırlı olsun :) belirti olmaması cok normal ben nerdeyse 3 aylık olcam hala öyle uyku dışında bi belirtim yok :)

F Fatma KTL seninde testlerinde gölge görebiliyorum ama kuruma yerimi pembelik varmı emin olamadım

inşallah vardır arkadasım :dua:
[/QUOTE]
Kız belirti olmadıgı ıcın korkuyorum olumsuz bir sey var mı diye benım ilk gebelıgımde cok belırtım vardı cunku BIlmıyorum hayırlısı olur inşallah 🙏

Kızlar sabah yıne test yaptım yıne silik cıktı bakalım kanda ne cıkacak 2 gun arayla kan vercem belırtım yok ya ondan dolayı süpheleniyorum kımyasal gebelık mı acaba inş öyle degıldır

cnm ilk zamanlar bizde de yoktu belirti felan bence sağlıklı bir bebiş geliyor Allahın izni ile

Kızlar ya birşey sorcam benim en son regl olalı bugün 9 gün oldu göğüslerim aynı regl dönemindeki gibi hassas ve şiş normal mi sizce yani belirti bu kadar erken başlar mi

UOTE="YEKTA61, post: 60628641, member: 488486"]
cnm ilk zamanlar bizde de yoktu belirti felan bence sağlıklı bir bebiş geliyor Allahın izni ile
[/QUOTE]
İnşâllah canım Allahım izin verirse 🙏

Sermec Sermec cnm gunun bile geçmedi belirti olmaması çok normal hatta 9 ay bile olmayabilir
Ve her hamilelik aynı olmuyo haberin olsun cnm
Inş saglikla ilerler gebeligin
İnşâllah ne bılıym herkes belırtım yoktu kımyasal hamılelık gecırdım dıyo bende acaba benım de mı oyle diye düşündüm sankı adettr olmuycam hamıle de öyle belirti yok sadece koyu ıdrar gaz var

İnşâllah ne bılıym herkes belırtım yoktu kımyasal hamılelık gecırdım dıyo bende acaba benım de mı oyle diye düşündüm sankı adettr olmuycam hamıle de öyle belirti yok sadece koyu ıdrar gaz var
Canım, olumsuz düşünme.
bende 11 haftalıkken bebeklerim karnımda öldü 11. haftaya kadar 1 tane bile belirtim yoktu benim.. herkes 6-7. haftada midem bulanıyor istifra ediyorum vs derken hiçbirini yaşamadım ben..
herkesin bünyesi farklı herkeste aynı belirti olacak diye bir şey yok.. sen 2 gün arayla kan ver.. sonrasında 1000leri geçtiğinde iyi bir hekim bul ve yoluna devam et.
hakkında hayırlısı olsun inşallah

Canım, olumsuz düşünme.
bende 11 haftalıkken bebeklerim karnımda öldü 11. haftaya kadar 1 tane bile belirtim yoktu benim.. herkes 6-7. haftada midem bulanıyor istifra ediyorum vs derken hiçbirini yaşamadım ben..
herkesin bünyesi farklı herkeste aynı belirti olacak diye bir şey yok.. sen 2 gün arayla kan ver.. sonrasında 1000leri geçtiğinde iyi bir hekim bul ve yoluna devam et.
hakkında hayırlısı olsun inşallah
Eskı doktoruma devam edecegim cok iyi bir doktor inşallah hayırlı devam eder sana da gecmiş olsun canım Rabbim tez zamanda bir bebek nasıp eder inşallah 🙏

X