Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selam kızlar ,

Bu konuda kesinlikle katılıyorum. Olmaz dediğin an oluyor.
F Fatma KTL nasılsın cnm kaç gün var bata

Canli gorsen sen de gorrsun ama kamera gormuo bi turlu artk kuruma cizgisi mi bilemiorm. Ilk defa gordum bole cizgi
Ay hadi insss
Ben uygulamalida denedim teste damlalikla 3 damla su damlatinca çizgi kayboluyosa kuruma çizgisi oluyo cnm aynı kaliyosa bebisten

Almilazeey yumurtlamadan 9 gun sonra çıkmıştı sanırım benimde mesela bugun 6 gunumkaldi koca evde olmasa çıkıp alacaktım yumurtlamadan sonraki 8.gunum

Aynen benim 20 sinde çatladı 29 unda ogrendim ben yumurtlamanin 6.günü felan test yaptım.cikti ama renksiz kuruma çizgisi oldu saatler sonra aldırış etmemistim varsa çıkıyor kızlar Bence ama bu sefer cok kararliyim adetum bitsin calismalara baslayum gecikmeden daha test felan yapmam zaten bitsncik testim var oyle 40 tane siparis rtmicem o bitanesi nide pozitif gorcem eminim

Hadi gözün aydın bende 25.günümde adetim geldi bitsin çalışmalara devam edicem son gaz

Bu pozitifligin super cnmm
Inş dediği gibi olur

Bu pozitifligin super cnmm
Inş dediği gibi olur

Normalde çok negatif insanımdır her şeyi hep en kötüsünü düşünür iyisiyle mutlu olurdum ama üst üste kayıplar mi yoksa zamanki olgunlaştırdı bilmem bu 0rnceren bakmak daha zevkli ve insanı mutlu eden şeyler onu anladım bide içime doğuyor sanki ya bilmiyorum yada öyle hissetmek istiyorum her iki turlusude güzel

Sen boyle düşündükçe hayatinda da hep pozitif enerji olur cnm ne guzel iste
Hissettiginide yaşarsın ins arkadasimmm

Kizlar bide bunu atim kafaya taktim iice k.bkmayin olur mu.
Bu fotoyu aslnda ilk 5 6 dakkasnda cektm az once efekt uyguldm. Siz de kuruma cizgisini goruo musunz. Hic kuruma cizgisi cikmis miydi sizde de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…