Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar kürtaj sonrası kanama dün itibari ile bitti sanırım..
yani bugün hiç gelmedi.. tam tamına 18 gün sürdü benim ki maşallahı vardı yani.. ama eşime henüz bittiğini söylemedim. bu hafta da söylemeyi düşünmüyorum açıkcası. Çünkü kendimi çok hazır hissetmiyorum henüz yani şuan hiç içim almaz. zaten hafta sonu da memleketine gidiyor o 1 hafta yok.. geldiğinde bakıczzz :KK70:
Gecmis olsn cnm. Dinlen biraz daha bence de . Olur yine insllh 🤗

Gecmis olsn cnm. Dinlen biraz daha bence de . Olur yine insllh 🤗
Canım sağol.. ben zaten 3 ay korunacağım.. doktorum öyle söyledi.. eylül-ekim'e kdar yasak zaten..
ben çocuk için demedim diğer durum için söyledim :)
zaten çocuk için suan çok erken.. hiç düşünmüyorum, hiç :)
acıları hiç geçmedi henüz.. daha çok erken.

Kızlar kürtaj sonrası kanama dün itibari ile bitti sanırım..
yani bugün hiç gelmedi.. tam tamına 18 gün sürdü benim ki maşallahı vardı yani.. ama eşime henüz bittiğini söylemedim. bu hafta da söylemeyi düşünmüyorum açıkcası. Çünkü kendimi çok hazır hissetmiyorum henüz yani şuan hiç içim almaz. zaten hafta sonu da memleketine gidiyor o 1 hafta yok.. geldiğinde bakıczzz :KK70:

[/QUOTE
Hadi bakalım hayirlisi olsun cnm 😍😍

Canım sağol.. ben zaten 3 ay korunacağım.. doktorum öyle söyledi.. eylül-ekim'e kdar yasak zaten..
Zamanla tekrar isteyeceksin cnm ins istediğim an rabbim kavusturur bebegine

Hii ben cocuk icin sandimdi. Valla cok istemesem ben de eyll ekim gibi dewam edim dedim ama bazilri birakmio ki hemen olsn istiolr 😒

bence gelene kadar sende dinlenirsin vücudunda dinlenir eşininde stresi azalır inşaAllah sorası çok güzel geçer

Hii ben cocuk icin sandimdi. Valla cok istemesem ben de eyll ekim gibi dewam edim dedim ama bazilri birakmio ki hemen olsn istiolr 😒
Yok, ben kesinlikle şuan istemyorum ki zaten doktorum da 3 ay yok dedi.. korunacaksınız dedi .
Eşimde bu konuda anlayışlı kii anlayışlı olması gerekiyor o acıyı en çok ben çektim onun için hava hoş :)
3 aydan sonra da daha ne kadar korunurum bilmiyorum ama bir süre düşünmüyorum ekstrem bir durum olmadığı sürece

Yok, ben kesinlikle şuan istemyorum ki zaten doktorum da 3 ay yok dedi.. korunacaksınız dedi .
Eşimde bu konuda anlayışlı kii anlayışlı olması gerekiyor o acıyı en çok ben çektim onun için hava hoş :)
3 aydan sonra da daha ne kadar korunurum bilmiyorum ama bir süre düşünmüyorum ekstrem bir durum olmadığı sürece
Valla bi baktinz yanlislikla olmus bilee 😁
Hayrlisi olsn artk. Esinin de anlaysli olmasi cok guzl. Mutlulugunz huzurunz daim olsn

Icimden git al yap geciodu zaten 😃😃😃 demk ki bizim yumurtlk tembellik etmis almamis zavlli cocuguu icine 😁😁 yoksa yum gunune denk geltrdik yani
Cnm bende suna inandim gerçekten rabbimin ol dedigi ay oluyo biz ne kadar denk getirsekte
Vakti saati gelmişse oluveriyor
2. Hamileligimde tek ilişki oda adet bitiminde okadar baskada olmadi o ay hamileydim okadar saskindimki ama veren rabbim vermisti

X