Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Yüzünün güldüğünü görmek çok güzel kuzum Rabbi sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş.
Amin canım benim inş rabbim bekleyen sabreden herkesin yüzünü tez vakitte güldürsün 🙏
Canım isteyerek öyle düşünmüyorum yani ne bileyim tutacak gibi gelmiyo tabi Allah daha iyi bilir. Ama hani hissettim hamile kaldığımı diyolar ya ben tam tersini hissediyorum nedense 😀
Canım hamilelik ve adet belirtileri çok yakın bence yani ben hiç anlamadım aşılama için randevu aldım doktordan adet bekliyodum ve sırf doktora gitcem diye test yapıp öğrendim 😊 olumsuz düşünme lütfen ben çok umutluyum 🥰

Amin canım benim inş rabbim bekleyen sabreden herkesin yüzünü tez vakitte güldürsün 🙏

Canım hamilelik ve adet belirtileri çok yakın bence yani ben hiç anlamadım aşılama için randevu aldım doktordan adet bekliyodum ve sırf doktora gitcem diye test yapıp öğrendim 😊 olumsuz düşünme lütfen ben çok umutluyum 🥰
İnşallah kuzum daha aşılama olalı 5 gün oldu 9 gün kaldı test yapmama inş. vardır inş hissettiğim gibi değildir 😀😍😘

Eki Görüntüle 2290706

Hanımlar adete iki gün kala yaptım bu gün öğlen bu testi yani baya su içmiştim artık
İki senedir istiyorum bu sürede 5 tane düşüğüm oldu
Göğsümün aşırı hassasiyetinden şüphelenip yaptım testi
Çok endişeliyim sizce yalancı çizgi olabilirmi? Bakamadım korkudan testin üstünü örttüm beş dakika sonra açtım böyleydi... bu çizgiyi görünce secdeye kapandım şükürler ettim ama korkuyorum ya yalancı bir çizgiyse yada yine giderse :,(

Ay hadi gözün aydın değildir yalancı çizgi bence

Evet çok şükür yalancı değilmiş tatlım
43.94 çıktı sonucum adetimin 26. Günü

Ooo çok iyi bence maşallah ❤ inşallah sağlıkla devam eder canim korkma onun yicek lokmasi varsa hiç bise olmaz sagliksizsa yicek lokmasi yoksa dünyayı ayağa kaldırsan hiç bise yapamazsın ben ilk öğrendiğimde bana korkma tadını çıkart demişlerdi şimdi yine hamile kalırsam öyle yapicam şahsen 🤗😍

Ooo çok iyi bence maşallah ❤ inşallah sağlıkla devam eder canim korkma onun yicek lokmasi varsa hiç bise olmaz sagliksizsa yicek lokmasi yoksa dünyayı ayağa kaldırsan hiç bise yapamazsın ben ilk öğrendiğimde bana korkma tadını çıkart demişlerdi şimdi yine hamile kalırsam öyle yapicam şahsen 🤗😍
En yakin zamnda kalican sen yine insllh ❤

İnşallah kardeşim inşallah iki senedir 5 defa gördüm bu çizgiyi beş defa kaybettim umutlarımı haliyle biraz endişeliyim ama iyi olacak diye telkin ediyorum kendimi
Bazen çok geçmiş topiklere bakıyorumda çoğu böyle gün sayanlar hep bebeklerini büyütmekle meşgul şimdi
Bizde öyle olacağız inşallah sonra bu yazdıklarımızı okuyup ne günlerdi çok şükür kavuştuk yavrularımıza diyeceğiz inşallahh:KK200:

İnşallah kardeşim inşallah iki senedir 5 defa gördüm bu çizgiyi beş defa kaybettim umutlarımı haliyle biraz endişeliyim ama iyi olacak diye telkin ediyorum kendimi
Bazen çok geçmiş topiklere bakıyorumda çoğu böyle gün sayanlar hep bebeklerini büyütmekle meşgul şimdi
Bizde öyle olacağız inşallah sonra bu yazdıklarımızı okuyup ne günlerdi çok şükür kavuştuk yavrularımıza diyeceğiz inşallahh:KK200:

Inşallah Bende inanıyorum birgün o minnak ellere sıkı sıkı tutacz küçük bedenleri kollarımız arasında kaybolacak öpmek ısırmak isticez ama öpmeye bile kıyamıcaz biliyorum hissediyorum 😍🤗💃

X