Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kan verdim 43,94 çıktı şükürler olsun Rabbime :KK61::KK200:
Tez zamanda Allahımm sizlerinde hayırlı sonuçlarla yüzünüzü güldürsün inşallaah
Eline ayağına kavuşmamızı koklamamızı emzirebilmemizi nasip etsin Allahım cümle evlat hasreti çeken hanımlara..
Adetimin 26.günündeyim hanımlar sizce sonuç iyimi?
Aamiin
Hayrli olsn cnm. Saglicakla kucagina al insllh.
Belirtilerin neydi 🤗

Aamiin
Hayrli olsn cnm. Saglicakla kucagina al insllh.
Belirtilerin neydi 🤗
İnşallaah kardeşim Allah razı olsun amiin
Aşırı göğüs hassasiyeti
6 düşüğüm var iki çocuğum
Toplam 8 kez hamile kalmış oldum hepsindede aynı belirti vardı ondan zaten şüphelenip böyle erkenden test yaptım

İnşallaah kardeşim Allah razı olsun amiin
Aşırı göğüs hassasiyeti
6 düşüğüm var iki çocuğum
Toplam 8 kez hamile kalmış oldum hepsindede aynı belirti vardı ondan zaten şüphelenip böyle erkenden test yaptım
Benm memitolrda bole bisy yok 🙈 buyuk ihtimlle fos bu ay da

Benm memitolrda bole bisy yok 🙈 buyuk ihtimlle fos bu ay da

Bence hormonların vücutta gösterdiği reaksion kişiye göre değişiyor mesela kimi gebe iken kusmaktan hastanelik olurken kimisinin midesi bile bulanmıyor ... ondan belirtilere takılıp umudu kesmemek lazım 😉

Bence hormonların vücutta gösterdiği reaksion kişiye göre değişiyor mesela kimi gebe iken kusmaktan hastanelik olurken kimisinin midesi bile bulanmıyor ... ondan belirtilere takılıp umudu kesmemek lazım 😉
Evet cnm haklisin aslnda ama hamislrrin %90 nin gogusleri agridigi icin azck umutszlndm 😊😊 ama kirmizi kart yemeeden umut tam bitmez

Aşılama tutmadı malesef kızlar 😔

Eklentiler

• Screenshot_20190720_173502.jpg
    Screenshot_20190720_173502.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 27
Canım sen burdamıydın nasıl gidiyo hamileliğin
Burdayım canım sessiz sesiz takip ediyorum topiği 😊 senden gelecek haberi bekliyorum bi taraftan da, hamileliğim iyi diyebilirim sabhları kendime gelmem zor oluyo midem bi acayip akşama doğru kendime geliyorum 😊 bebişimi hissedemediğim için bişey anlamıyorum sadece iyi olması için dua ediyorum 😊

Üzülme canım ilk seferde genelde tutmuyomuş zaten benim de hiç umudum yok hatta tutmayacağını düşünerek gittim yaptırdım biraz dinlen bende öyle yapıcam inş.en kısa zmanda kendiliğinden olur bebişin üzme tatlı canını 😘
Ole düsünme kuzum inşallah senin tutar dinlenmeyi düsünüyorum bende cnm amin inşallah kuzum

Tüp bebekte şans çok daha fazla en mantıklısı zaman kaybetmemek canım hayırlısı olsun hakkınızda 🙏
Bizde öle düşünüyoruz cnm aşılamanın normal ilişkiden pek Bi farkı yok zaten 3 yıl olacak kasımda daha fazla vakit kaybetmek istemiyorum amin cnm hersey in hayırlısı

Burdayım canım sessiz sesiz takip ediyorum topiği 😊 senden gelecek haberi bekliyorum bi taraftan da, hamileliğim iyi diyebilirim sabhları kendime gelmem zor oluyo midem bi acayip akşama doğru kendime geliyorum 😊 bebişimi hissedemediğim için bişey anlamıyorum sadece iyi olması için dua ediyorum 😊
Yüzünün güldüğünü görmek çok güzel kuzum Rabbi sağ salim kucağına almayı nasip etsin inş.

Canım isteyerek öyle düşünmüyorum yani ne bileyim tutacak gibi gelmiyo tabi Allah daha iyi bilir. Ama hani hissettim hamile kaldığımı diyolar ya ben tam tersini hissediyorum nedense 😀
Ahh hissiyatı bigün yasarız inşallah kuzum iyi düsünelim iyi olsun inşallah

X