Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canım kan değerim 133,1 çıktı doktor 2 gün sonra tekrar gel değer 2 yr katlatmışnı bakalım dedi ama %100 hamilesin dedi bende emin olamadım. Kasıklarımdada bir ağrı var dayanılmıcak bi ağrı değil arada gelip gidiyo hamilelikte normal midir ki
Yeniya ondan olabilir bende bilmiyorum Allah kısmet ederse bende ilk çocugum olacak ama bi hamile kaldıgımı öğrenebilsem inşallah sende saglıkla kucağına alırısın adetin geçmişmiydi

Yeniya ondan olabilir bende bilmiyorum Allah kısmet ederse bende ilk çocugum olacak ama bi hamile kaldıgımı öğrenebilsem inşallah sende saglıkla kucağına alırısın adetin geçmişmiydi
Yok canım adet günüm bugün normalde dün içime bi kuşku düşmüştü öylesine yapmıştım zaten testi olmaz diye erken gebelik testi bile almamıştım

Merhaba
Beni de grubunuza kabul etmenizi rica ederim. 36 yalındayım ve 2 nci bebiş düşünüyoruz. İlk hamileliğim de 6ncı ayda tutturduk. Ki adetlerim çok düzenlidir. Erken döllenme olduğu için ilişkiden 10 gün sonra teste pozitif çıkmıştı. Ah keşke hangi gün deneme yaptık not alsaymışım. Şimdi yine kara kara acaba yumurtlama günüm ne zaman diye düşünüyorum . 13 Ocak’la tehlike oldum ve 5 gün sünüyor sizce hangi günler denmeye başlamalı. Teşekkürler

Been dış gebeliklten korkuyorum . Benım acelem yok kimyasal olsa da olur :KK43:
Bu siliklikler gün geçtikçe bir belirgin oluyo bir silikleşiyo .
Bakalım pazartesiye kadar takipteyım..
allahım hakkımda hayırlısı neyse onu nasip etsin
Dıs gebelik olunca nası l bellı oluyor canm. Neden silik olması o anlama mı gelıyor

Dıs gebelik olunca nası l bellı oluyor canm. Neden silik olması o anlama mı gelıyor
Ay bu durumu bin kere anlattım canım ya :KK70:
İnan artık yazamıyorum neden kan vermediğimi dalan :))
Ben birden silikleşince dış gebelikten korktum ama anlaşılmazmıs. Öyle dış gebelik anlaşılmazmız olsa olsa kimyasal olurmus .

Eveettt shahla hanımı aradım durumu anlattım .
Bana sakince 1 hafta beklememi söyledi .
1 hafta içinde refl gelmezse gel bir kontrol edelim dedi ..

Bu süreçte kan vermem zaten yasak idrar testi yapıp strese sokma kendini diye uyarılarda bulundu ..

Merhaba
Beni de grubunuza kabul etmenizi rica ederim. 36 yalındayım ve 2 nci bebiş düşünüyoruz. İlk hamileliğim de 6ncı ayda tutturduk. Ki adetlerim çok düzenlidir. Erken döllenme olduğu için ilişkiden 10 gün sonra teste pozitif çıkmıştı. Ah keşke hangi gün deneme yaptık not alsaymışım. Şimdi yine kara kara acaba yumurtlama günüm ne zaman diye düşünüyorum . 13 Ocak’la tehlike oldum ve 5 gün sünüyor sizce hangi günler denmeye başlamalı. Teşekkürler
merhaba hoş geldin

inşallah 2. bebişlere kavuşcaz... ovu testi falan yapacak mısın.. adetlerin düzenli ise ve test yapmayacaksan 2 güne bir deneme ile tutturulabilir diye düşünüyorum :-)

ağrından akıntından anlayabiliyor musun yumurtlamanı? :KK59:

Eveettt shahla hanımı aradım durumu anlattım .
Bana sakince 1 hafta beklememi söyledi .
1 hafta içinde refl gelmezse gel bir kontrol edelim dedi ..

Bu süreçte kan vermem zaten yasak idrar testi yapıp strese sokma kendini diye uyarılarda bulundu ..
tamam o zaman sakince bekliyoruz 1 hafta hayırlısıyla gebesin inşallah testler bizi yanılttı diyelim...
ama adetin gelse de sorun yok kuzum... biz bu işi başarıcaz :KK200::anneadayı:

X