Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Topigin baskanı istifa etmiş ortada yok üyeler dagıldı eskisi gibi çok yorum olmuyor nerde o 100 sayfa biriken yorumlar 1 2 anca
Elçonun haftası arttı ya ağırlaşmıştır kıyamam, olsun ya iki üç test mest bi şey yapın da yorumlayalım valla olmaz böyle

hayırlısı olsun canım :)
e senin işin nolcak pekiiii iştenmi ayrılcan :)
Yokkkk, işe devam edicem. Ben kadıköy de çalışıyorum. Servisim falan var. Eşim araba ile gidip geliyor.. sabahları akşamları çok sıkıntı çekiyor 2 yıldır.
O yüzden böyle birşey e karar verdik.. çok zor oluyordu onun için sabah 6 da kalkıyordu falan.. akşamları 8-8:30 anca geliyordu eve.. trafik malum..
Şimdi ona daha rahat olacak en azından. Ben zaten erken çıkıyorum 5:30 falan bi de servis olduğu için maksimum 6:30 eve varmış olurum en fazla. gene ondan 1 saat erken gitmiş oluorum yani bana kolaylık var da onun çok sıkıntı idi. onu düşünüp hareket ettik ne yapalımmm

benim eşimin kuzenleri felanda hep leventteler4. levette
Ben hiç bilmiyorum oraları..
Eşimin işyeri dolayısı ile 2-3 kere gitmişliğim var ama o kadar fazlası yok.. zaten ben sürekli semt değişiyorum yemin ederim:KK70:
doğdum Yeşilpınardaydım, sonra Kocamustafapaşa ya geçtim, ordan Aksaray da oturduk. En son Esenlerdeydim.
Evlendim Ataşehire geldim aha şimdi Levente gidiyorum :KK70: geziyorum heryeri çok şükür :KK70:

Yokkkk, işe devam edicem. Ben kadıköy de çalışıyorum. Servisim falan var. Eşim araba ile gidip geliyor.. sabahları akşamları çok sıkıntı çekiyor 2 yıldır.
O yüzden böyle birşey e karar verdik.. çok zor oluyordu onun için sabah 6 da kalkıyordu falan.. akşamları 8-8:30 anca geliyordu eve.. trafik malum..
Şimdi ona daha rahat olacak en azından. Ben zaten erken çıkıyorum 5:30 falan bi de servis olduğu için maksimum 6:30 eve varmış olurum en fazla. gene ondan 1 saat erken gitmiş oluorum yani bana kolaylık var da onun çok sıkıntı idi. onu düşünüp hareket ettik ne yapalımmm
mantıklı olmuş canım aynen.
5.30 da işten çıkmak nedir ya ben saati 7 yapcam derken göbeğim çatlıyo :KK70:

mantıklı olmuş canım aynen.
5.30 da işten çıkmak nedir ya ben saati 7 yapcam derken göbeğim çatlıyo :KK70:
Valla 5:30 da çıkıyorum 6 da evde oluyordum :KK70:
şimdide 6:30 olacak çok oynama olmuyor 30 dk bi kaybım var ama olsun ne yapaLımm :KK70:

gerçekten 7 de mi çıkıyorsun :KK43: Çok geç ya ...

Ama artık hamilesin.. Yasal hakların var. 1.5 saat erken çıkmak gibi, biliyorsun dimi balım ?

Valla 5:30 da çıkıyorum 6 da evde oluyordum :KK70:
şimdide 6:30 olacak çok oynama olmuyor 30 dk bi kaybım var ama olsun ne yapaLımm :KK70:

gerçekten 7 de mi çıkıyorsun :KK43: Çok geç ya ...

Ama artık hamilesin.. Yasal hakların var. 1.5 saat erken çıkmak gibi, biliyorsun dimi balım ?
Söylemiyo ki iş verene sır gibi saklıyo :KK70:

Ben hiç bilmiyorum oraları..
Eşimin işyeri dolayısı ile 2-3 kere gitmişliğim var ama o kadar fazlası yok.. zaten ben sürekli semt değişiyorum yemin ederim:KK70:
doğdum Yeşilpınardaydım, sonra Kocamustafapaşa ya geçtim, ordan Aksaray da oturduk. En son Esenlerdeydim.
Evlendim Ataşehire geldim aha şimdi Levente gidiyorum :KK70: geziyorum heryeri çok şükür :KK70:

bende 4 yıldır istanbuldayım ilk üsküdarda oturdum 5 ay ordan sora evlendim maltepede oturdum ordan sora tuzlaya taşındım. :KK70: ama maltepe ye geri dönmek istiyorum geçen florya ya gittik eşimle oralarda çok güzel ama aşırı pahalı:KK70:

bende 4 yıldır istanbuldayım ilk üsküdarda oturdum 5 ay ordan sora evlendim maltepede oturdum ordan sora tuzlaya taşındım. :KK70: ama maltepe ye geri dönmek istiyorum geçen florya ya gittik eşimle oralarda çok güzel ama aşırı pahalı:KK70:
Evet Florya çok güzell ama çok pahalı :KK70:

inşaAllah ozmnları Rabbim göstersin :KK70: ne kadara mal oluyor biraz bahsetsene bize ne ler yapılıyor
Ne istersen oluyor canım..
anne bebek yatağı süsleme, kapı süsleme, fotoblok pano balonlu falan pleksi masa dekor süsleme bebek çikolataları hediyelikler falan.
genelde maaliyet 1000tl civarı oluyor :KK70:
ama tabi bu isteğine göre artabiliyor veya azalabiliyor..
tamamen ailenin ne istediğine bağlı bir durum.

X