Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Evet doğru diyorsun, bende en doğru kararı verdiğimi düşünüyorum.. bazen kendimi suçluyordum keşke birini yaşatsaydım diye ama yapamazdım kalbi atıyorken birinden vazgeçemezdim..
Böylesi daha hayırlıymış.. elden birşey gelmiyor giden gitti :) ne kadar üzülsem de ağlasam da boş.. kendimi böyle avutuyorum :)
Caanımmssın:KK60:
sende gel benim kara çocuğu seversin.. 2 ayaklı yoksa 4 ayaklı var :):KK68:

fal da bakarım snaaaa :)
Sen en doğrusunu yaptın kuzum benim, rabbim sana en kısa zamanda evlat nasip edecek inşallah sen yeter ki umudunu kaybetme.. Kendini dinleme sakın :) Gel gir topiğe konuşalım kafamız dağılır hem..

Ay gelmem mi beni çağırma ben gelirim çünkü kübra yani :KK70: Hani nezaketen yapıyosan :KK70:

Sen en doğrusunu yaptın kuzum benim, rabbim sana en kısa zamanda evlat nasip edecek inşallah sen yeter ki umudunu kaybetme.. Kendini dinleme sakın :) Gel gir topiğe konuşalım kafamız dağılır hem..

Ay gelmem mi beni çağırma ben gelirim çünkü kübra yani :KK70: Hani nezaketen yapıyosan :KK70:
Yok valla hiç nezaketen yapmıyorum, direkt gel diyorum :KK70: :KK60:

Aynen öyle balım..
Sonuçta kalbi atıyordu ben onu duydum :)
Hangisinden nasıl vazgeçeyim..
Mümkün mü ? Rabbim böyle uygun gördü.

3 ay zaten yasak :) Eylül sonu gibi başlayabilirsiniz dedi çalışmalara.. ama ben onu daha uzar diye düşünüyorum korkum var daha şimdiden ya gene birşey olursa vsvs diye :) hakkımız da hayırlısı.. sen nasılsın bebiş iyi mi:KK51:
hiç korkmaaa bende üst üste 4 kimyasal yaşayınca bu bebişte hep korktum en iyi Brrk Brrk ve 1609ece 1609ece bilir ömürlerini yedim :KK70: :KK70: :KK70:
ama bak sağlıklı cok şükür ki.
iyi şimdilik kuzum 10+6 bugunnn yatıyo içerde işte napsın :KK70:

hele bi eylül gelsin biz sana baskıya başlarız eylüle birşey yok kurbandan snra bi bakmışız hop eylül :KK70:

hiç korkmaaa bende üst üste 4 kimyasal yaşayınca bu bebişte hep korktum en iyi Brrk Brrk ve 1609ece 1609ece bilir ömürlerini yedim :KK70: :KK70: :KK70:
ama bak sağlıklı cok şükür ki.
iyi şimdilik kuzum 10+6 bugunnn yatıyo içerde işte napsın :KK70:

hele bi eylül gelsin biz sana baskıya başlarız eylüle birşey yok kurbandan snra bi bakmışız hop eylül :KK70:
Oh sağlıklı olsun çok şükür :nazar::dua:
Kürtaj kadar iğrenç bir şey yok.. 1 gün içinde 4 kere çatala yattım..
Allahım düşmanıma vermesin. ne pislik lanet bir şey

Oh sağlıklı olsun çok şükür :nazar::dua:
Kürtaj kadar iğrenç bir şey yok.. 1 gün içinde 4 kere çatala yattım..
Allahım düşmanıma vermesin. ne pislik lanet bir şey

Rabbim sana güç kuvvet versin kuzum moralini iyi tutki Allahın izniyle yeni bebişe hazır olman lazım kuzum. Hem o bebiklerin belkide seni cennette bekleyecekler

Benim ilk gebeliğimde öyle olmustu erken döllenme de oluyor canım.. 12 13güns sorma teste öıkmıstı döllenme den. Yani adete 5kala öğrendim gebeliği sende yap test
Canım benım adete 9 gun var ama cıkmaz bence

X