Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kuzum..
iyiyiz sen nasılsın moral motivasyon geldimi birazcık kendine ☺
Ah canım :)
Ne kadar geldi desem de maalesef.. Eski enerjimi ve güler yüzlülüğümü kendim de bulamıyorum maalesef..
2 günlüğüne kaçtık biraz biryerlere .. henüz tam geçmedi ( hiçbir zaman geçmeyecek ) ama hayat devam ediyor bir şekilde alışıyorum.. :) diyelim.

Ah canım :)
Ne kadar geldi desem de maalesef.. Eski enerjimi ve güler yüzlülüğümü kendim de bulamıyorum maalesef..
2 günlüğüne kaçtık biraz biryerlere .. henüz tam geçmedi ( hiçbir zaman geçmeyecek ) ama hayat devam ediyor bir şekilde alışıyorum.. :) diyelim.
En kötüden iyiyi çıkarmaya bak ☺️Allahım çifterden verdi.. ama yiyecek lokmaları yokmuş😞 enn sağlıklılarını nasip edecek inşallah en yakın zamanda .. hemde aynından ☺️
Bak bize gül zorla kan verdirtiyorlar olmayan şeylere ☺️
Olmadı o kara böcek var oyalar biras 🐶

Hoşgeldiin kuzuuuum :KK200: İyiyim çok şükür, sen nasılsın?
İyiyim canım :) :KK200:
İyi olmaya çalışıyorum diyelim :) 2 günlüğüne kaçtık biraz uzaklaştık.. genelde aklımdan çıkmıyorlar ama, bir şekilde alışmaya çalışıyorum.. :)
Patoloji sonuçları çıktıktan sonra biraz daha iyiym.. kendimi suçlamıyorum en azından benim yüzümden mi oldu diye düşünmüyorum; sonuçlar çıktı.. geriden gelen bebeğimde kalp sorunu olduğu ortaya çıktı ayrıca tam olarak rahim duvarına yapışamamış bu yüzden de beslenememiş.. kalbinden dolayı da önce kendi ölüp sonra da kardeşini zehirlemiş..
ilk olumsuzluğu duyduğumdan beri doktor bana 1ini sonlandıralım dediğinden beri, Rabbime hep yalvardım Allahım nolur bunu kararını bana bırakma, en hayırlısı ne olacaksa sen karar ver diye..
demekki böylesi hayırlıymış diyorum..

ne yapalım :)

En kötüden iyiyi çıkarmaya bak ☺Allahım çifterden verdi.. ama yiyecek lokmaları yokmuş😞 enn sağlıklılarını nasip edecek inşallah en yakın zamanda .. hemde aynından ☺
Bak bize gül zorla kan verdirtiyorlar olmayan şeylere ☺
Olmadı o kara böcek var oyalar biras 🐶
Zaten o kara böcek olmasa, ne yapardım bilmiyorum :)

İyiyim canım :) :KK200:
İyi olmaya çalışıyorum diyelim :) 2 günlüğüne kaçtık biraz uzaklaştık.. genelde aklımdan çıkmıyorlar ama, bir şekilde alışmaya çalışıyorum.. :)
Patoloji sonuçları çıktıktan sonra biraz daha iyiym.. kendimi suçlamıyorum en azından benim yüzümden mi oldu diye düşünmüyorum; sonuçlar çıktı.. geriden gelen bebeğimde kalp sorunu olduğu ortaya çıktı ayrıca tam olarak rahim duvarına yapışamamış bu yüzden de beslenememiş.. kalbinden dolayı da önce kendi ölüp sonra da kardeşini zehirlemiş..
ilk olumsuzluğu duyduğumdan beri doktor bana 1ini sonlandıralım dediğinden beri, Rabbime hep yalvardım Allahım nolur bunu kararını bana bırakma, en hayırlısı ne olacaksa sen karar ver diye..
demekki böylesi hayırlıymış diyorum..

ne yapalım :)
Kuzum benim kendini suçlayacağın hiçbir şey yok, rabbim verdi rabbim aldı. Sen gebeliğinin birini sonlandırmamakla en doğru kararı verdin, benim fikrim.

2 günlük kaçmak bile insanın kafasını dağıtıyor az da olsa iyi yapmışsınız :KK200: Sen çık çık hafta sonu bana gel kedi mıncıklatayım sana en güzel terapi :KK51:

Kutumda 0 hissediyorum 🤣😂 standart bir gecikme test azizliği diyorum . Testte yapmıcam zaten artıkın gebe hamileyim sabah yok deli çıkcam artıkın
Kız bak ne yazmış oraya olmayan şey için kan verdiriyomuşmuşuz seni yolarım ceylo :KK70: Beni şikayet ediyo :KK70: Kızım varsa diye şey ediyoruz ya

Perinatoloji de ilk öldü dediklerinde de genetik teste gittiklerinde de sonuç çıktı canım :)
kızçelerim olacakmış :KK43:
oy ben onları yerim yaaaa :KK43:
üzülme canım ben inanıyorum tez zamanda en sağlıklısından yeniden bebişin gelicek :)
sen doğru olanı yaptın bende olsam kıyamazdım birini sonlandırmaya.

allah böyle uygun görmüş elimizden ne gelir

Kuzum benim kendini suçlayacağın hiçbir şey yok, rabbim verdi rabbim aldı. Sen gebeliğinin birini sonlandırmamakla en doğru kararı verdin, benim fikrim.

2 günlük kaçmak bile insanın kafasını dağıtıyor az da olsa iyi yapmışsınız :KK200: Sen çık çık hafta sonu bana gel kedi mıncıklatayım sana en güzel terapi :KK51:
Evet doğru diyorsun, bende en doğru kararı verdiğimi düşünüyorum.. bazen kendimi suçluyordum keşke birini yaşatsaydım diye ama yapamazdım kalbi atıyorken birinden vazgeçemezdim..
Böylesi daha hayırlıymış.. elden birşey gelmiyor giden gitti :) ne kadar üzülsem de ağlasam da boş.. kendimi böyle avutuyorum :)
Caanımmssın:KK60:
sende gel benim kara çocuğu seversin.. 2 ayaklı yoksa 4 ayaklı var :):KK68:

fal da bakarım snaaaa :)

oy ben onları yerim yaaaa :KK43:
üzülme canım ben inanıyorum tez zamanda en sağlıklısından yeniden bebişin gelicek :)
sen doğru olanı yaptın bende olsam kıyamazdım birini sonlandırmaya.

allah böyle uygun görmüş elimizden ne gelir
Aynen öyle balım..
Sonuçta kalbi atıyordu ben onu duydum :)
Hangisinden nasıl vazgeçeyim..
Mümkün mü ? Rabbim böyle uygun gördü.

3 ay zaten yasak :) Eylül sonu gibi başlayabilirsiniz dedi çalışmalara.. ama ben onu daha uzar diye düşünüyorum korkum var daha şimdiden ya gene birşey olursa vsvs diye :) hakkımız da hayırlısı.. sen nasılsın bebiş iyi mi:KK51:

X