Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İnşallah vardır benim oğlum bat 4 gün gecmesine ragmen testte bu kadar cıkmıştı silik

İnşallah vardır benim oğlum bat 4 gün gecmesine ragmen testte bu kadar cıkmıştı silik
Ben ovuyla takıp ettim ne zaman yumurtladıgımı biliyorum ve bata 5 gün varkenden beri takip ediyorum silik çizgi sürekli

Aynı zamanda gebelik belirtisi ..
1 yıldır hiç denemediniz mi ?
sen yine pazartesiye kadar olmazsan bi doktora görün canım ya. değer bi yükselip bi düşüyosa sıkıntı işte. inşallah öyle değildir
Ondan korkuyorum bende
Allahım nolur şı belirsizlikten kurtulayım

Bat bir kac gün gecsin sonra dene istersen. Bence var inşallah kimyasal değildir
Been dış gebeliklten korkuyorum . Benım acelem yok kimyasal olsa da olur
Bu siliklikler gün geçtikçe bir belirgin oluyo bir silikleşiyo .
Bakalım pazartesiye kadar takipteyım..
allahım hakkımda hayırlısı neyse onu nasip etsin

Aynı zamanda gebelik belirtisi ..
1 yıldır hiç denemediniz mi ?

Ondan korkuyorum bende
Allahım nolur şı belirsizlikten kurtulayım
Hiç denemedik hiç bir kac kere eşim cıtlattı konuyu ama neden bilmiyorum agladım haykırdım istemiyorum olmuyor çok istiyorsan boşanalım sana çocuk verebilen biri ile evlenirsin dedim neye o kadar dolsuysam artık adam 3 4 ay hiç soyleme Di ben biraz yumuşayınca denedik

Ama böyle yapma canım .
Hersey ilk istediğimizde olmaz bak bana ilk gebeliğiö direk oldu ama kalbı durdu kürtaj oldum .
İlk adetten sonra tekrar denedim oda işte böyle karışık bişeyler oldu ..
sen elinden geleni yap başına gelicek olan varsa hertürlü gelicek.

Amin inşallah hakkında hayırlısı olsun

Doğru söylüyorsun ama üzülüyorum içten içe benim zorum kendim ile ha herşeyin bir zamanı var onu biliyorum kendı mızı yırtsakta boş

Doğru söylüyorsun ama üzülüyorum içten içe benim zorum kendim ile ha herşeyin bir zamanı var onu biliyorum kendı mızı yırtsakta boş
Aynen istediğimiz kadar çırpınalım herseyın bir vakti var .
En büyük derste bu bize işte .
İstediğin kadar paran olsun ..
istediğin kadar malın olsunn ..
Rabbım izin vermezse olmaz ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…