Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar Günaydın,
Size bir sorum olacak yani daha önce kürtaj geçirmiş arkadaşlara, bu kanama ne kadar devam ediyor kürtaj kanaması ? benim bugün 11.gün ve hala ara ara kanamalarım ve lekelenmelerim mevcut..
Yani ne zaman bitecek ?bir bilginiz var mı ?

günaydın canım benim 19 gün devam etmişti sonra 11 gün geçti adet oldum tekrar ve düzene girdi korkma ve merak etme doktorların söylediği bu durum normal yani :)

günaydın canım benim 19 gün devam etmişti sonra 11 gün geçti adet oldum tekrar ve düzene girdi korkma ve merak etme doktorların söylediği bu durum normal yani :)
Bende Cuma ya kadar bitmezse doktora gitmeyi düşünüyordum ama, ne yapayım o zaman ? gitmeyeyim mi ?
Cuma tam 15 gün oluyor benim..

can09e pist sen napıyosun kız? nasıl gidiyo başladı mı bulantılar? bi sıkıntı yok dimi? sizi de ihmal ettim bu ara valla kusura bakmayın
Başladı valla kuzumm rutin testler istendi onun için devlete gidicem bakalım inşallah sorunsuz hallediyorum.. sen nasılsın kızımız nasıll az kaldı size dee

biraz yorgun, fazlasıyla yoğun ama çok şükür sıkıntısız
sen napıyosun? alışabildiniz mi ömür’le? geceleriniz gündüzleriniz?
biz 34 günlük olduk bile şuan kucağımda uyuyo kucak istiyo yere uzattığım an çığlığı basıyor, gündüz uykusunu terketti resmen 2-3 saat uyuyor hoş gecede uyumuyor o ayrı bi konu yani anlayacağın ömür hanım ömrümü tüketiyor biraz

Başladı valla kuzumm rutin testler istendi onun için devlete gidicem bakalım inşallah sorunsuz hallediyorum.. sen nasılsın kızımız nasıll az kaldı size dee
oh oh maşallah
ben de iyiyim çok şükür taşınma telaşındayım bi aksilik olmazsa haftasonu taşınıyorum. bi yandan alışveriş falan derken bu haftaları ettik neyse ki kızım yormuyor bide beni.
kalp atışlarını duydunuz mu?

allaaahhh karnında nasıldı geceleri? benimki geceleri uyuyor sabah kalkınca başlıyor hareketleri

allaaahhh karnında nasıldı geceleri? benimki geceleri uyuyor sabah kalkınca başlıyor hareketleri
Ya ikizler burcu olduğu için bir günü bir gününü tutmuyor bazen şikayet ediyorum hiç uyumuyo uykusuzluktan ölcem diye bakıyon o gün kalkmıyo yalancı çıkarıyo beni cimcime bazen de hiç ama hiç yatmıyor.
karnımdaykende böyleydi gün olur artık rahatsız olurdum hareketinden gün olur süt çikolata yer soluma uzanırdım hareket ediyor mu diye düşün yani kaç kere soluğu doktorda aldığım var hareket etmiyor diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…