Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
14 haftamız kaldı kuzum ☺
Sen kavustun kuzunaa nasıl gidiyor . Oğlun alıştı mı kardeşime ?
14 hafta boyunca uyu hatta benim yerime de uyu allahasen 😂
Allah nazarlardan korusun çok çok seviyor hiç yabancılık çekmedi ilk günden beri öpüp kokluyor bazen anne iyiki doğurmuşsun diyor bende seni dimiiii diyorum hayır ömürü anne diyo 🙈

Ya ikizler burcu olduğu için bir günü bir gününü tutmuyor bazen şikayet ediyorum hiç uyumuyo uykusuzluktan ölcem diye bakıyon o gün kalkmıyo yalancı çıkarıyo beni cimcime 🙊 bazen de hiç ama hiç yatmıyor.
karnımdaykende böyleydi gün olur artık rahatsız olurdum hareketinden gün olur süt çikolata yer soluma uzanırdım hareket ediyor mu diye düşün yani kaç kere soluğu doktorda aldığım var hareket etmiyor diye 😅
hahah tam dengesiz😂 yerim ben onu ya ❤️
Benımki peki 7\24 uyanık olur mu nir bebek ?
Eşimin benım sesimi duymasın Allaaaa içerden çıkcak nerdeyse 😹😹😹
😂😂 gündüz uykularını falan anlıyorum artık. sabah erken kalkıyo bu saatlerde uyuyor sanırım hareketsiz oluyo. öğlen coşuyo akşama doğru bi uyku daha yapıyo en son gece ben yatarken kesiliyo😂 insallah böyle olur uykuları tam benlik😂

hahah tam dengesiz😂 yerim ben onu ya ❤

😂😂 gündüz uykularını falan anlıyorum artık. sabah erken kalkıyo bu saatlerde uyuyor sanırım hareketsiz oluyo. öğlen coşuyo akşama doğru bi uyku daha yapıyo en son gece ben yatarken kesiliyo😂 insallah böyle olur uykuları tam benlik😂
sorma valla şimdiden kök söktürüyor ama yavastan gülmeleri baslamıs bi gülünce unutuluyo hersey 💜 darısı sağ salim sizlere inşallahhh

14 hafta boyunca uyu hatta benim yerime de uyu allahasen 😂
Allah nazarlardan korusun çok çok seviyor hiç yabancılık çekmedi ilk günden beri öpüp kokluyor bazen anne iyiki doğurmuşsun diyor bende seni dimiiii diyorum hayır ömürü anne diyo 🙈
Oy yerım ben onu ♥️

Sende biliyorsun ki kuzum bu dönemler bize uyku haram 😑 gece yatmak bilmşyorum sabahta 6 da ayaktayım 😂😂😂

Günaydın kızçelerim :KK49: Maria26 Maria26 gözün aydın mariammmm :KK200::KK200::KK200:
allahım tipini yesinlerr :KK70:
masallahh yaa gözün aydın tekrardannn :KK200:
Maria26 Maria26 gözün aydın canım .görmüşsün minik kızını.basiniz sağolsun bu arada
Gonulmeyvesi Gonulmeyvesi güle güle oturun yeni evinizde
Ben de Edirne ye geldim bu sabah
8,9,12,14 ve 15 .günleri degerlendirdik ☺️
Bat bekliyorum son 10 😎😎😎😎
Çok sağolun kızlar 😍😍😍

Anca yazıyorum kızlar, çok şükür bebikimiz çok iyii 😍😍😍🙏🏽🙏🏽🙏🏽
1 hafta öne geçmiş 🙈bu da abisi gibi 🙈😆 ayyy azcık yemiştim kahvaltı kusarak gittim zaten, inanılmaz hareketliydi dr sağlıklı bebek böyle hareketli olur maşallah çok iyi dedi 😍 amniyotik bandımız küçülmüş yok olur o dedi, kıza benzetti ağırlık 😍😍🙏🏽🙏🏽 ikili için kan veremedim vaktim yoktu zaten. Dr da çok iyi gerek yok 3 hafta sonra çağırdı 😍 progestanı bıraktırdı, coraspirinle omega 3 içeren bi vitamin yazdı onları içicem 🙏🏽🙏🏽
Öncelikle başınız sağolsun canım. Bantın küçülmesine çok sevindim çok şükür zamanla tamamen kaybolur inşallah🤲🏻 Bir kız daha mı geliyor😍🎊🎉🎉 Rabbim kalbinizden geçeni nasip eder inşallah

Öncelikle başınız sağolsun canım. Bantın küçülmesine çok sevindim çok şükür zamanla tamamen kaybolur inşallah🤲🏻 Bir kız daha mı geliyor😍🎊🎉🎉 Rabbim kalbinizden geçeni nasip eder inşallah
Çok sağol kuzum Allah razı olsunn 😍😍😍🙏🏽🙏🏽 dr baktı en en köşede bant, 2 hafta önce %20lik alanı kapatıyordu şimdi %5 falan ayaklarının altında zaten spor yapıyor 🙈 bu haftada ayaklara bişey olmadıysa ilerids olmaz artık, saydı zaten bütün parmaklar belirgindi baktı vurdukça sıkıştırıyor onu oraya, 3 hafta sonra geldiğinde muhtemelen yok olucak dedi 🙏🏽🙏🏽 progestanı da kestik şükür. Kan ilacyla vitamin omega 3 falan verdi eşim alıcak şimdi. Bir de gelişimi geri olsaydı bu bant tehlikeli olur gelişemezdi zaten dedi, maşsllah bizimki genişletmiş iyice alanını 🙈 çok şükür çok rahatladım artık ya 🙏🏽 sağlıkla alalım kucağımıza 🙏🏽

Çok sağol kuzum Allah razı olsunn 😍😍😍🙏🏽🙏🏽 dr baktı en en köşede bant, 2 hafta önce %20lik alanı kapatıyordu şimdi %5 falan ayaklarının altında zaten spor yapıyor 🙈 bu haftada ayaklara bişey olmadıysa ilerids olmaz artık, saydı zaten bütün parmaklar belirgindi baktı vurdukça sıkıştırıyor onu oraya, 3 hafta sonra geldiğinde muhtemelen yok olucak dedi 🙏🏽🙏🏽 progestanı da kestik şükür. Kan ilacyla vitamin omega 3 falan verdi eşim alıcak şimdi. Bir de gelişimi geri olsaydı bu bant tehlikeli olur gelişemezdi zaten dedi, maşsllah bizimki genişletmiş iyice alanını 🙈 çok şükür çok rahatladım artık ya 🙏🏽 sağlıkla alalım kucağımıza 🙏🏽
Çok sükür bebek o bantı tamamen kaybeder sandığımızdan daha güçlüler miniklerimiz😍 Maşallah bir sıkıntınız kalmamış sağlıkla büyüsün inşallah🤲🏻🤲🏻

Hamile bayanlar merhaba size sorum olacaktı
Yumurtanın çatladığı gün akıntınız yumurta akı gibi miydi su gibi miydi
Benim 2 gündür yumurta akı gibi uzayandi bugün şu gibi

X