Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bişey dicem benim bugün akıntım yoğun oldu birde alt taraftan baskı ve açıklık gibi böyle değişik hissediyorum inşallah bişey yoktur

Kızlar bişey dicem benim bugün akıntım yoğun oldu birde alt taraftan baskı ve açıklık gibi böyle değişik hissediyorum inşallah bişey yoktur
Cnm 2. Adet dönemi zamanlarindasin ve akintin olduğundan o açıklık hissi yasiyosun bide hatırladığım kadarıyla dün dra gidecektin ama gidemedin sanırım bugün git enfeksiyon vs varmı baksınlar içinde rahat eder bide Dr da elbette bilir ama yinede serviks boyunada muhakkak baktir

Hehhh bak aynısı, ben hamileyken eşim 1 kere evi süpürmüştü bide alışverişe tek gitmişti vay vay çok değişti de kılıbık olacak iyice de neler neler dediler eşim bi daha hiçbişey yapmadı evde yardım sonra çocuk doğdu tabi hep aşağı çağırmalar, misafir bile gelse getirin bebeği,çocuğu demeler, böyle böyle kendilerine daha çok bağlamaya çalışmalar, biz bakamıyprmuşuz gibi imalar, gençler anlamazmış yaşlılar daha iyi bakarmış ooo neler neler duyacaksınız hazırlıklı olun hepsine annem 4 5 gün kalmıştı annen gitsin biz varız demeler, sonra aşağıda olmasına rağmen ben geceleri burda kalayım demeler ben hiçbirini kabul etmeyip tersleyince en son tamam oğşan burda kalsın siz gidin demeler oooo neler neler ben çok bıkmıştım ve şu an aynılarını yaşayabilirim ama beni tanıdılar artık diye umuyorum. Onalrın tek amacı benim ailemi kıskanmak. Habire sorarlar, annemelrden biri gelse bizi asla yalnız bırakmazlar otururlar onlarla gidene kadar .. yani işte hep bu yaptıkları yüzünden ben soğudum ve araya mesafe kpydum. Şimdi bebek doğsun siz bebeğe bakın oğlan bizdr kalsın dicekler hergünnn bıkmadan adım gibi eminim. En son ben yine cırlayacağım kötü gelin olacağım konu kapanacak.

Çok geçmiş olsun canım

Yanma vs varmı? Enfeksiyon olsa yanma olur kötü koku olur, akıntının devamını kpntrol et canım dinlen biraz geçmezse dr una sor istersem bi

Günaydın kızlar hamileler benim gibi çok baş ağrısı yasayaniniz varmi tansiyonum birazda yüksek çıkıyor onunla alakası varmi acaba
Selam canım, bende migren olduğu için çok oldu ama tansiyob normal çıkıyordu, senin yüksekse mutlaka doktora sor bence, yüksek tansiyona dikkat ediyorlar çünkü, bir de tuzu azaltmak lazım sanırım.

Aaamaan iyi olunca neolucak , kötü olalım moralimizin bozulmasindansa. Sen iyi olunca herkes iyi , kotu olunca herkes kotu bosver. Ben simdiden hazirlikliyim ki zaten herkes yuzunu gosterdi
Kimseden bisey beklemiyorum acemiysem ögrenirim , zaten bebek sana ogretiyormus anneligi, kimse anne olarak dogmadi dunyaya gelirken. Kimse umrumda degil.

Aynennn canım valla bende öyle, alışveriş yapardım son aylarda. Bebek bi doğaunda öyle alırsınız derlerdi hep. Yani belki töbe töbe ölebilri demeye getieiyolardı ah ben dinlemeyip stressiz geçirmeye çalışmıştım amaa doğum sonrası faciaydı yaa. Eşimide tamamen yanlarına alıyoalrdı hergün fıfısfıs neler neler anlatıyolardı allah bilir. Ben lohusa döneminde berbat geçti delirtti herkes beni.. sonra ama yeter herkes sussun herkes evine gitsin diyince ben köşeme çekilince hepsi susmuştu. Doğuma kadar gelmeyip sormayıp doğum sonrası coşmaları çok tuhaftı. Biziö bebeğimiz, tek kelimeleri oydu bizim oğlumuz, benim oğlum, kimseye vermem, kimseye bırakmam yani oğullarnı çalmışım da torunlarını da çalacakmışım gibi davrandılar cephe aldılar kendileri kaybetti yoksa ben daha samimi olmayı tercih ederdim sevgi dolu olsa keşke herkes

ondan önceki gün gidememiştim dün gitmiştim herhangi bir sıkıntı yoktu. Sadece çok fazla merdiven inip çıktım birde unutup hareketli inip çıkıyorum merdivenleri belki oyüzden olmuştur. :S

ondan önceki gün gidememiştim dün gitmiştim herhangi bir sıkıntı yoktu. Sadece çok fazla merdiven inip çıktım birde unutup hareketli inip çıkıyorum merdivenleri belki oyüzden olmuştur. :S
Akıntı çok yürüyünce de artıyor ama idrar yolu enfeksiyonu varsa dikkat etmekte fayda var, tahilde çıkmış mıydı bakteri en son

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…