Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar selam.sonuçlarım çıkmış anlayan varmı ?
Normal gibi herşey.sadece T4 mü biraz sınırda ne dersiniz?

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    63,4 KB · Görüntüleme: 34
  • image.jpg
    image.jpg
    88,8 KB · Görüntüleme: 35
kırk uçurmaya gelecek de arkadaşım adetleri biliyor musunuz yumurta vermek gerekiyormuş sanırım
hımm sabah gördüm evet ama pek bi bilgim yok diye cvp veremedim :KK70:
bizde yumurta fln veriyolar yanına bide alnına un sürüyolar sanırım tam bilmiyorum işte bende
bide herkesin farklı sanırım :KK70:

çocuk sahibi olanlar daha iyi cvp verebilir sanıırım bu soruyaaa :rolleyes:

Henüz bişeye karar vermedik canm eşimin patronun da bi tanıdığı varmış onunla da görüşcez zaten adete var daha her halukârda bekliycez. 2 senedir gittiğim doktor yönlendirdi o yüzden tüp bebek fiyatı uygun olabilir.
2.5 sene az bi zaman değil ve klomeni aylarca kullanmışsın çatlatma iğnesi kullanmışsın bundan sonrası aşılama ve tüp bebektir dedi, aşılamada %20 şans var tercih sizin biz çok yıptandık biraz daha şansımızı arttırmak istiyoruz o duyguyu yaşamak istiyoruz psikolojikmen cöküntüdeyim derseniz tüp bebek dedi. Anlattı aşılamada spermi yumurtaya enjekte ediyoruz ama tüp bebekte sizi uyutarak yumurtalar alıyoruz spermi ekliyoruz bi canlı haline geliyo sonra size transfer ediyoruz diye, dinlemesi bile güzeldi canlı halini alıyo diyince :)
Allah kolaylık versin canım her açıdan zor süreç emeklerinizin karşılığı minik bebeğiniz olsun insAllah Allah in izniyle

X