Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hamılemısınız arkadaşlar yoksa benım gıbı hamıle kalmayımı beklıyorsunuz

Desin kuzum sonuçta olması var ya derse tüp bebekte olmaz diye o daha kötü iyi düşün

Aşama aşama gitmek isterseniz aşılama derecesindesiniz ama direkt tüp bebek de tercih edebilirsiniz 2.5 sene oldu diyosunuz az bi zaman değil dedi :KK43: Bize bıraktı aşılama yada tüp bebek için psikolojik olarak da maddi olarak da ben sizin içinizi bilemem dedi. Adetin 2. günü başlanıyomuş işlemlere karar verince arayabilirsiniz dedi. Aşılama için 3.5 tüp için 9.5 fiyat verdi ilaçlar dahil dedi

Canım benim iki kuzenim tüp bebek yaptırdı birkin oğlu 5 yaşi a geldi diğerinin kızı 2 yaşını geçti hatta anlatmistim kızı doğdu 40 çıktıyı gün doğal yolla hamile kaldı ikinci kızı oldu bile bu senede kuzenimin karısına yapıldı tüp bebek ona doktor demiş boşuna uğraşmayın tüp bebek diye ilk sefer de tuttu kızı olcak onunda sanırsam 15 felan bulmuş diğer embriyolarida dondurtmuslar

Anladım canm teşekkür ederim bilgiler icin ❤

poncikvegece poncikvegece tesellisi yok canm ama Rabbim verdi o aldı şer gördüklerimizdeki hayrı bilemeyiz elbet biz insAllah kısa zamanda yeniden sağlıkla hamile kalırsın 🤲😘
Syhoya Syhoya Cherry5 Cherry5 kızlar gözünüz aydın Rabbim sağlıkla ilerletsin insAllah cok sevindim 💕😘

Kızlar sizi takipteyim ama pek katılmıyorum tahmini yumurtlama dönemi aralığı bugün başlıyor sanırım bu ay şifa niyetine soğan kürü yapıyorum 6. Günüm hayır olsun bklm Rabbim isteyen herkesle bize de ikinci yavrumuzu nasip etsin insAllah 🤲💕
Nasılsınız kızlar :KK60:

Aşama aşama gitmek isterseniz aşılama derecesindesiniz ama direkt tüp bebek de tercih edebilirsiniz 2.5 sene oldu diyosunuz az bi zaman değil dedi :KK43: Bize bıraktı aşılama yada tüp bebek için psikolojik olarak da maddi olarak da ben sizin içinizi bilemem dedi. Adetin 2. günü başlanıyomuş işlemlere karar verince arayabilirsiniz dedi. Aşılama için 3.5 tüp için 9.5 fiyat verdi ilaçlar dahil dedi
Hakkınızda hayırlısı olsun cnm neye karar verdiniz peki ay tüp bebek fiyatını duydum da hata size fiyat biraz daha uygun demişler sankii yeni bi yakınım yaptırdı 12-13 bini buldu dediler tabi şehir hastane fark eder.. Aşılama da bu kadar tutuyor muymuş 🙄 Allah yardımcınız olsun tüm isteyenlere nasip etsin insAllah

tatlı bir telaştayım yakın bir arkadaşım cuma günü kırk uçurmaya davet ettim. sepetini nasıl hazırlayayım yardımlarınızı esirgemeyin :rolleyes:özellikle yumurta kısmını anlamadım çiğ yumurta mı boyanıyo pişmiş mi nasıl olacak?

tatlı bir telaştayım yakın bir arkadaşım cuma günü kırk uçurmaya davet ettim. sepetini nasıl hazırlayayım yardımlarınızı esirgemeyin :rolleyes:özellikle yumurta kısmını anlamadım çiğ yumurta mı boyanıyo pişmiş mi nasıl olacak?
Ay hiç bilmiyorm ben kırk uçurma nasıl oluyor 🤩 Allah kolaylık versin

Kuzum ben yarin gidicem doktora batim bugundu sen ne zaman gidiceksin
Benim bat yarın. Şimdi aile hekimine gidiyorum ona da bi danışcam ne zamana randevu alayım diye. Eğer git derse Cumartesi gidicem. Daha çok erken gitme bir şey gözükmez derse haftaya gidicem.

X