Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar sonucum çıkmış. Beta 14,13
Bata 4 gün var. Normal mi sonuç? Gözüme az geldi de 🙄
Cnm benmde 17di iki gun sonra tekrar yaptridim 68 cikti sende iki gun sonra tekrar et. Bu arada hergn ben idrara devam ettim gun gectikce koyulasma oluyor zaten ins saglikla ilerler ikimiz icinde bende cok endiseliyim cok iyi anliyorum seni

Cnm benmde 17di iki gun sonra tekrar yaptridim 68 cikti sende iki gun sonra tekrar et. Bu arada hergn ben idrara devam ettim gun gectikce koyulasma oluyor zaten ins saglikla ilerler ikimiz icinde bende cok endiseliyim cok iyi anliyorum seni

Kaç gün devam ettin idrar testlerini yapmaya? Çıkacağım birazdan dışarı test alayım ona göre 😊

Selam kızlar yazamadım misafirim var annemler yanimda eşim askerde bir hafta oldu gideli oğlan hastalandı bu arada ay ne zormus babamız olmadan Allah başımızdan eksik etmesin valla böyle zamanlarda anlıyor insan 🙏

Kızlar selam.bugün adetim gecikeli 10 gün oldu hafta içi Perşembe kan testi yaptırdım 0,100 çıktı ama hala reglim gelmiyor.sizce bu neyin gecikmesi yumurtalıklarımda bir problem olabilir mi?
Dr a gitmek için reglimi bekliyordum gelmiyor bende yarın gidiyim diyorum stresten ölücem.birde Bugün testere dişli alan pençesi içmeye başladım adet düEnliyormuş sizce doğrumu yapıyorum

X