Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 2286123
Sabahı zor eden bir ben 🤗 predictor böyle çıktı kızlar
masallah bal gibide var😍😍
Gözün aydın :) sağlıkla büyüsün inşallah:)
Bence benim fikrim kan ver artışa bak derim ben :)
Bende 3 kala 1 kala 1 geçe ve 3 geçe 4 kere kan verdimmm ama ben üst üste kimyasal gebelik geçirdiğim için emin olmak için verdim :) senin o kdr vermene gerek yok 1 artış görsen yeterli:)

Şimdidem hayırlı olsun dileklerini kabul edebilirsin🥰 Maşallah çok güzel çıkmış canım saglıkla devam etsin inşallah🤲🏻

Aminnn inşallah 😊çok teşekkür ederim 😍
Tebrikler canım 😊Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin.Kan verirsen çikar stres yapma artik kendine .Koyu çikmasi icin adet gecmesi gerekiyor ona takılma.Ben adetten sonraki 7 gunde koyu cizgi gormustum
Ben de bugün test alıp takibe başlayacağım o zaman 🤗 çok teşekkür ederim
masallah bal gibide var😍😍
Gözün aydın :) sağlıkla büyüsün inşallah:)
Bence benim fikrim kan ver artışa bak derim ben :)
Bende 3 kala 1 kala 1 geçe ve 3 geçe 4 kere kan verdimmm ama ben üst üste kimyasal gebelik geçirdiğim için emin olmak için verdim :) senin o kdr vermene gerek yok 1 artış görsen yeterli:)

Ben de bugün öğlen gidip vermeyi planlıyorum kan 😍 çok teşekkür ederim hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 😍

Ben ilk ögrendigimde deger 1200 küsürdü 😃dr da 2.kez gerek gormemisti kan tahliline .Ama benimki supriz olmustu .oncesinde sizzin gibi gunler öncesi yapiyordum testler .Ben tam tersi icimde kalmasın cift cizgi hasreti diye kan sonucundan sonra eve geliste test alip yapmistim sonra o testi yillarca sakladm😂 😊

Kuzum sen şimdi zeynep kamile 1 boş gebelik desen bakmadam kapıdan 3 düşükten sonts gel der. Bazıları şöylr yapıyor 3 düşüğm var diyip gidyor. Ücretsiz yaptıeıyolar. Elinde senin 1 belgen var, 2 tane de atıyorum evde düşük yaptım 6 7 haftalık desen bakabilirler. Ben özeldr yaptırdım 700 800 falandı 3 4 yıl önce. 1500 çok fazla. Eğer ki zeynep kamile gitmezsen. Güzrl bi.dr bul kendine. Ben kendim cpraspin 100lük içsem gebe kalana kadar ve gebelikte diye görüş al. Zararı olurmu bana de. Çünkü benim çok arkadaşım pıhtılaşma olmadan kullandılar hep dr ları önermiş. Bebek güzel gelişsin diye.

Eşimde diyor bırak takma bu kadar kafaya bise olmaz diye ama içind E bi ses sıkıntı çıkcak diyor ne biliyim 🤔

Heh bak o zaman coraspin 100lük al kanama lekeler varken sakın kullanma. Bitsn iyice temizlen başla içmeye. Regl olmaya 1 2 gün kala bırak içme. Yoksa zararı yok ya içebilirsin. Bir de her dr a gidişinde bildir eşinde bilsin tabi.Allah korusun bi problem kaza olur yaralanma Allah korusun yanımdakinin bilmes gerek. Bi ilaç yazarken herhangi dr bildir kullandığını.

Aynen alıp içmeye başlıcam bakalım hayırlısı allah'tan çok saol abla 😍

X