Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Eki Görüntüle 2286123
Sabahı zor eden bir ben predictor böyle çıktı kızlar
masallah bal gibide var
Gözün aydın :) sağlıkla büyüsün inşallah:)
Bence benim fikrim kan ver artışa bak derim ben :)
Bende 3 kala 1 kala 1 geçe ve 3 geçe 4 kere kan verdimmm ama ben üst üste kimyasal gebelik geçirdiğim için emin olmak için verdim :) senin o kdr vermene gerek yok 1 artış görsen yeterli:)

Şimdidem hayırlı olsun dileklerini kabul edebilirsin Maşallah çok güzel çıkmış canım saglıkla devam etsin inşallah

Aminnn inşallah çok teşekkür ederim
Tebrikler canım Allah saglicakla kucagina almayi nasip etsin.Kan verirsen çikar stres yapma artik kendine .Koyu çikmasi icin adet gecmesi gerekiyor ona takılma.Ben adetten sonraki 7 gunde koyu cizgi gormustum
Ben de bugün test alıp takibe başlayacağım o zaman çok teşekkür ederim

Ben de bugün öğlen gidip vermeyi planlıyorum kan çok teşekkür ederim hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Ben ilk ögrendigimde deger 1200 küsürdü dr da 2.kez gerek gormemisti kan tahliline .Ama benimki supriz olmustu .oncesinde sizzin gibi gunler öncesi yapiyordum testler .Ben tam tersi icimde kalmasın cift cizgi hasreti diye kan sonucundan sonra eve geliste test alip yapmistim sonra o testi yillarca sakladm

Eşimde diyor bırak takma bu kadar kafaya bise olmaz diye ama içind E bi ses sıkıntı çıkcak diyor ne biliyim

Aynen alıp içmeye başlıcam bakalım hayırlısı allah'tan çok saol abla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…