Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Saol kuzum peki napmaliyim simdi doktora ne zaman gitmeliyim

4 gün sonra tam 4 haftalık oluyorsun sabredebilirsen 5+3 veya 4 te git keseyi görürsün bidaki haftada kalp atışı için çağırır ben her hafta gittim en son 5+5 te gordu benim keseyi ben öğrenir öğrenmez gitmiştim ama şimdi akıllandım bida hamile kalırsam 7 hafta olmadan gitmem bitek folic asit veriyorlar zaten 😂

Günaydın kızlar Maria26 Maria26 abla sana bise sorcam sen pıhtılaşma testi yaptırmıştin ya şimdi haliyle bitane olunca bakmıyorlar özelde de çok pahaliymis galiba 1000 1500 arası diye duydum benim o konuda şüphelerim var hatta his gibi bise bilmiyorum kafamı kurcalıyor zeynep kamilde bakılıyormuş bis gebeliği söylesem bide bende varis var bacaklarımda bazı yerlerde de harita şeklinde kırmızılıklar var buda pihtilasmanin göstergesiymiş ama hamilelikte etki yaratırmı bilmiyorum doktora söylesem bakanı yada bacaktaki pıhtılaşma sebep olurmu bidaki hamileliğime🤔

Yani önlem olarak kullanıyorlar ama test yapılır pıhtılaşma fazlaysa iğne veriyorlar ben test yaptirmadigim için önlem olarak icicem çünkü bida böyle bişey yaşamak istemiyorum tabiki allah'ın takdiri ama nr biliyim içime doğuyor sanki
Evet gercekten doktorlar hep zamana yayiyorlar. Bendende hormon testini 7. Ayda istedi sorun ozaman cikti ortaya. 1 dusuk desen gerek yok dicekler. Peki ilacin herhangi bir yan etkisi vs varmi

X