Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hahahaha edepli benim damadım Bizim ki 12. Hafta da kabak gibi açmıştı Kuzum Kenan biraz fenamı ne baksana sizinle dalga geçmiş resmenAnam bu çocuklar cok fena şimdiden bizi parmaklarında oynatıyorlar o minicik parmaklarını ısırıcam doğsunda

Bende ısıracam ya resmen işlerine geldiği gibi oynatıyorlar bizi
Bizimki utanmıyor sanmıyorum daha çok keyfi süründürecek bizi bacak açık ağa gibi ayak ayak üstüne niye atıyorsun

6 varken benimde boyleydi akşam idrarla yaptığımda koyulasmisti inşallah vardır kuzum amilyat vesilen olacak demistim inşallah olmuştur kuzum

Canım ya bende 10 gün kullandım ama yumurtlamam çok geç oldu sence bende etki etmediği için mi böyle yumurtlamam geç oldu yoksa ters mi tepti 22 inci günüdür yeni pik gördüm normalde 16 sında falan olurdu

Yumurtlamanda tembellik varmıydı bende vardı mesela bende macun kullanmıştım geç yumurtlayıp hamile kalmıştım

6 kalaya göre süper bi sonuççç
Allahım sağlıkla devam ettirsin inşallahhh gözün aydın canım
Cok saol canm benim ins guzel ilerler. Kafamda soru isareti var hala ameliyatimdan 1 gun once ve 6 gun snra birlikte olduk sadece . Ameliyattan bir gun onceki tutmus olsa degerim daha yuksek cikardi heralde dimi 14 gun olmus. Ikinci iliskinin usttunden bugun tam 7. Gun

Ay hiç bilemedimmm benim 12. Gün değeerim 44 tü 2. İlişkiden olmuş olabilirr

Canım şuan 3 haftalık ama embriyo bi haftalık yani dediğin gibi bi hafta önceki ilişkinden büyük ihtimal ben ıliskiden 9 gün sonra öğrenmiştim
Digerinden olmasindan korkiuorum acikcasi cunku hem ameliyat oldum bi gun sonra hemde 1 hafta antibiyotik ictim ama 14 gun once olsa herlde degerim bukadar az cikmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…