Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Herkes bunu diyor abla çok merak ediyorum Çok heyecanlıyım 3 ay kaldı yaaa

Hepiniz çok güzel anne olmuşsunuz inşallah bende sizler gibi anne olabilirim

Bende aşırı uykuya düşkün biriyim Baş ucumda millet konuşur tv acıktır hiç uyanmam. Annem hep der sanki üzerine ölü toprağı serilmiş gibi uyuyorsun der. İnşallah bende bebeğin sesine endekslenirim

Hiç korkma canım sende çok iyi bir anne olucaksın gık dese uyanıcaksın görürsün

Ağrılarım azaldı ama şişlik hala devam ediyor Test yaptırdım sekerim 95, Tansiyonum 10/ 6 proteinim falan herşey cok iyi saglık sorunundan dolayı olmuyor belki sıcaktan oluyor abla yaa
sıcaktan o zaman kuzuu sen yine de suyu ihmal etme baktıırdığın iyi olmuş.

Abla ben zaten hamilelikten öncede çok su içiyorum şimdilerde zaten elimden hiç düşmüyor bardak ama gerçekten Mersin yanıyor yaaa sıcağı ayrı nemi ayrı bunaltıyor insanı
valla bizde 6sını 7sine bağlayan gece çıkacağız gamzeli anlatır artık bana inşallahh çok etkilemez daha yeni ya benimki :)
allah kolaylık versiin kuzu duşa gir bari serin olsun:)

Allah razı olsun canım inşallah

canım benim çok sağol dualarınızı eksik etmeyin yeter Allah razı olsun

valla bizde 6sını 7sine bağlayan gece çıkacağız gamzeli anlatır artık bana inşallahh çok etkilemez daha yeni ya benimki :)
allah kolaylık versiin kuzu duşa gir bari serin olsun:)
Tatil beldeleri fazla bunaltmıyor abla yaa size de iyi tatiller çok güzel geçer inşallah İnsan duşta bile terler mi abla vallahi duşta bile insan terliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…