Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
merhaba bayanlar 28 haziranda adet olmam lazımdı hadi dedi ovülasyon testi deneyim adetime 1 gün kala ovülasyon testi yaptım bu koyulugun cıkması normal mi yoksa yumurtlamamı oluyor. Bundan başka test yapamadım.
IMG_6597.jpg

Sen var ya öyle güzel bir haber verdin ki bana kendi testimi görmüş gibi oldum her güzel haber Allahın takdiri hepimiz o güzel anı yaşayacağız belki zamanı gelince ama ayyy ben senin haberine çok sevindim 😀😊😍😘
Ya canım benim inan ki bende senin haberini bekliycem sabırsızlıkla o kadar güzel yazmışsın ki Rabbim bekleyen herkese tez vakitte nasip etsin 🙏💕❤️😘

canım tebrikler çok çok sevindim haftaya çok güzel başladık :KK200:

canım seni de tebrik ediyorum melismelom melismelom

kızlar kaç gün vardı adetinize
Qiremimmm Qiremimmm sanırım senin adet günündü onu biliyorum
canım senin ne kadar vardı adetine melismelom melismelom
belirtileriniz nelerdi kızlar
:rolleyes:
Canım benim adetim gününde gelmiyodu geçen ay 30unda geldi dün bekledim gelmedi bugünde doktor kontrolümüz vardı o yüzden yapayım dedim hiç belirti aramıyodum artık kaç aydır çok hayal kırıklığına uğradım çünkü 😊

Bir anne olarak kan uykuda da olsan ih dese duyuyosun cnm😀 oyuzden dedim bide heran yanimda gezdirdim yani mutfak vs lavaboya gitsem koşarak cikardim banyo desem 5 dk hallet cik derken çok fazla abarttigimi düşündüm kendimce bunu 2yasindan sonra farkettim
Tam anne olarak kendine ayirabilecegin alanlar zamanlar olmalı yoksa biraz sıkıntı oluyo tabi bunları konuşmak içi cok erken de ben sadece kendi fikrimi belirttim
Sen daha tecrübelisin bunları öğrendiğim iyi oldu kesinlikle dikkate alıcam. İlk cocuk olduğu için bazen abartabiliyorum o yüzden senin gibi tecrübeli annelerin tecrübesinden yararlanmak isterim🤲🏻

Merhabalar herkese kızlar ben aranıza yeni katıldım. 11 aylık evliyim ve 2 aydır bebek düşünüyoruz. Beklediğim regl tarihi 3 temmuz. Regl olacakmışım gibi göğüs ayrısı var biraz. Alt karında rahimde hafif kramp ve sol kasıkta batmalar var birkaç gündür. Bir de kabızlık ve gaz şikayeti yaşıyorum. Gebelik belirtisi sayılabilir mi bunlar? İdrarda gebelik testi aldım ama yapsam negatif çıkacak diye cesaret edemiyorum. Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler 😊

Sen daha tecrübelisin bunları öğrendiğim iyi oldu kesinlikle dikkate alıcam. İlk cocuk olduğu için bazen abartabiliyorum o yüzden senin gibi tecrübeli annelerin tecrübesinden yararlanmak isterim🤲🏻
Estagfirullah cnm yaa oylede seytme utandim simdi😶😶
Inan dogunca oyle guzel ve tecrübeli bir anne olacaksinki onun herşeyini sadece sen bileceksin 💖

Merhabalar herkese kızlar ben aranıza yeni katıldım. 11 aylık evliyim ve 2 aydır bebek düşünüyoruz. Beklediğim regl tarihi 3 temmuz. Regl olacakmışım gibi göğüs ayrısı var biraz. Alt karında rahimde hafif kramp ve sol kasıkta batmalar var birkaç gündür. Bir de kabızlık ve gaz şikayeti yaşıyorum. Gebelik belirtisi sayılabilir mi bunlar? İdrarda gebelik testi aldım ama yapsam negatif çıkacak diye cesaret edemiyorum. Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler 😊
canım aslında hepimiz aynı şeyleri yaşıyoruz
ben kendimden örnek vereyim
bu bizim 3.ay denememiz
tabikide yıllarını veren arkadaşlarımız için çok erken bir süre benimki
ama bu 2 ayda ne belirtiler yaşadım
ama sonradan öğrendimki adet dönemimiz yaklaştıkça vücudumuzu çok fazla dinlediğimiz için bazı şeyleri daha keskin hissedip belirti sanıyoruz
eğer adet gününde yapmak istersen test yap çıkma ihitmali yüksek
zaten eğer geleceği varsa geliyor kırmızılar
benimde 5 günüm kaldı bende test yapıp yapmama konusunda kararsız bekliyorum

Teşekkür ederim cevabın için canım gerçekten 2 aydır dinliyorum hatta geçen ay 3 gün gecikti 4. Gün regl olunca üzüldüm. Bu ay dinlemicem desem de duramadım işte ☺️ İnşallah hayırlısıyla en yakın zamanda güzel haberi alırız 🤗

Merhaba. Benimde 3 temmuzdu, bugün test yaptım pozitif çıktı kan verdim ondada bebiş çıktı. Kasık ağrım çoktu ondan şüpelendim

Günaydın arkadaşlar 💕 galiba 16 aylık hasret sona eriyor 🙈 bugün saat 3te aşılama için randevumuz var ve bat tarihimde bugün sabh bi test yapayım dedim ve sonuç 🙏 ölücem heyecandan kan verdim 2 saat dediler nasıl geçecek şimdi bu zamn
Yaaa bu negüzel bi haber 😍😍😍😍😍
Masallah sağ salim kucagına al inşallah güzelce devam etsin😍

Kızlar iyi akşamlar tatildeyiz malum giremiyom cok 😂
Girdim bütün mesajları okudum hamilelere hayırlı olsun sağ salim kucagımıza alalım hepimiz 😍
Yumurtlama dönemi olan kızlar cok çalışınn bu ayyy bi sürü gebe çıksın inşallah🤣🤣😍😍😍
Hepinizi seviyorummm 😍
İyi tatillleerr nasıl gittiniz kaç saate😆 havuza girmiyon demi nasıl sıcak mı hava deniz nasıll? 😍

Canım hosgeldin herkeste farklı olabiliyor ama genelde bunlar gebelik belirtisi sayılıyor

X