Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın arkadaşlar 💕 galiba 16 aylık hasret sona eriyor 🙈 bugün saat 3te aşılama için randevumuz var ve bat tarihimde bugün sabh bi test yapayım dedim ve sonuç 🙏 ölücem heyecandan kan verdim 2 saat dediler nasıl geçecek şimdi bu zamn
Maşallahhh , hayırlı uğurlu olsun. Rabbim sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsinn... İsteyen herkesin de haberini almamızı nasip etsin
:KK68:

O kusma olayı belli olmuyo ki cnm yaa 6 aya kadar normal kusmalari
Bu bende sen gibi yaptım çok kusuyodu gözümün önünde ayırmak istemiyodum bisey olur kusar duyamam falan diye ama şimdiki aklim olsa yatağında odasinda yatirirdim guzduzleri sik sik da takip ederdim
Kusmalar da sıkıntı olur diye biraz korkum var canım. Bir sorun mu oldu bebeği yatağında yatırmamak?

Günaydın arkadaşlar 💕 galiba 16 aylık hasret sona eriyor 🙈 bugün saat 3te aşılama için randevumuz var ve bat tarihimde bugün sabh bi test yapayım dedim ve sonuç 🙏 ölücem heyecandan kan verdim 2 saat dediler nasıl geçecek şimdi bu zamn

canım tebrikler çok çok sevindim haftaya çok güzel başladık :KK200:

canım seni de tebrik ediyorum melismelom melismelom

kızlar kaç gün vardı adetinize
Qiremimmm Qiremimmm sanırım senin adet günündü onu biliyorum
canım senin ne kadar vardı adetine melismelom melismelom
belirtileriniz nelerdi kızlar
:rolleyes:

canım tebrikler çok çok sevindim haftaya çok güzel başladık :KK200:

canım seni de tebrik ediyorum melismelom melismelom

kızlar kaç gün vardı adetinize
Qiremimmm Qiremimmm sanırım senin adet günündü onu biliyorum
canım senin ne kadar vardı adetine melismelom melismelom
belirtileriniz nelerdi kızlar
:rolleyes:
Çok teşekkür ederim kuzucum. Darısı isteyen herkese olsun inşallah. Benim adetim yarın normalde. Dayanamadım test yaptım işte. Kasıklarım ağrıyor ve belim. Bide içime doğdu diyelim

Kusmalar da sıkıntı olur diye biraz korkum var canım. Bir sorun mu oldu bebeği yatağında yatırmamak?
Bir anne olarak kan uykuda da olsan ih dese duyuyosun cnm😀 oyuzden dedim bide heran yanimda gezdirdim yani mutfak vs lavaboya gitsem koşarak cikardim banyo desem 5 dk hallet cik derken çok fazla abarttigimi düşündüm kendimce bunu 2yasindan sonra farkettim
Tam anne olarak kendine ayirabilecegin alanlar zamanlar olmalı yoksa biraz sıkıntı oluyo tabi bunları konuşmak içi cok erken de ben sadece kendi fikrimi belirttim

Çok teşekkür ederim kuzucum. Darısı isteyen herkese olsun inşallah. Benim adetim yarın normalde. Dayanamadım test yaptım işte. Kasıklarım ağrıyor ve belim. Bide içime doğdu diyelim
benimde 5 günüm kaldı sabırsızlanıyorum yaa
inşallah bende sizler gibi müjdeli haberi verebilirim size

X