Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Maşallahhh , hayırlı uğurlu olsun. Rabbim sağlıklı şekilde kucağına almayı nasip etsinn... İsteyen herkesin de haberini almamızı nasip etsin

Kızlar midem çok kötü bugün çok zor duruyorum birde aynı anda ateş basıyor. Yrn gitcem doktora ama rapor verirmi acaba?

Kusmalar da sıkıntı olur diye biraz korkum var canım. Bir sorun mu oldu bebeği yatağında yatırmamak?

canım tebrikler çok çok sevindim haftaya çok güzel başladık

canım seni de tebrik ediyorum melismelom

kızlar kaç gün vardı adetinize
Qiremimmm sanırım senin adet günündü onu biliyorum
canım senin ne kadar vardı adetine melismelom
belirtileriniz nelerdi kızlar

Çok teşekkür ederim kuzucum. Darısı isteyen herkese olsun inşallah. Benim adetim yarın normalde. Dayanamadım test yaptım işte. Kasıklarım ağrıyor ve belim. Bide içime doğdu diyelim

Kusmalar da sıkıntı olur diye biraz korkum var canım. Bir sorun mu oldu bebeği yatağında yatırmamak?
Bir anne olarak kan uykuda da olsan ih dese duyuyosun cnm oyuzden dedim bide heran yanimda gezdirdim yani mutfak vs lavaboya gitsem koşarak cikardim banyo desem 5 dk hallet cik derken çok fazla abarttigimi düşündüm kendimce bunu 2yasindan sonra farkettim
Tam anne olarak kendine ayirabilecegin alanlar zamanlar olmalı yoksa biraz sıkıntı oluyo tabi bunları konuşmak içi cok erken de ben sadece kendi fikrimi belirttim

Çok teşekkür ederim kuzucum. Darısı isteyen herkese olsun inşallah. Benim adetim yarın normalde. Dayanamadım test yaptım işte. Kasıklarım ağrıyor ve belim. Bide içime doğdu diyelim
benimde 5 günüm kaldı sabırsızlanıyorum yaa
inşallah bende sizler gibi müjdeli haberi verebilirim size

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…