Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Günaydın arkadaşlar 💕 galiba 16 aylık hasret sona eriyor 🙈 bugün saat 3te aşılama için randevumuz var ve bat tarihimde bugün sabh bi test yapayım dedim ve sonuç 🙏 ölücem heyecandan kan verdim 2 saat dediler nasıl geçecek şimdi bu zamn
beta hcg 200 den fazlaa :KK70: ben sana sonucu söyliyim :) hadi ugurlu olsun şimdiden canım

KiZlsr bir iğrençlik yaptım 🙈
Akşam yaptığım testi tekrar kullandım 💩
Işık tutunca gözüken silik bir çizgi var
Çıplak gözle görülmüyor
Ama adet olacağım zaten
Karnimda huzursuzluklar başladı
Allahım kendimi aklı başında,olgun sanırdim 😹😹😹

Canım durumun varsa al ama, ben gereksiz bulmuştum oğlumda almadım. Dr bana hastanede tarif etti öyle uyguladık evde de. Yatağının ne tarafta kafası olacaksa o kısımın altına yatağının altına yani kalın battaniye koydum hafif dik açı ayarladım 3 4 aya kadar öyle uyudu oğlum, hiç 1 kere kustuğunu hatırlamıyorum.
Beşikte mi onu yaptın canım? Gün içinde beşiğe koymayı düşünmüyorum onun için sanki daha iyi olur gibime geliyor ama kullanışlı mı değilmi bilmediğim için kafam karıştı

Günaydın arkadaşlar 💕 galiba 16 aylık hasret sona eriyor 🙈 bugün saat 3te aşılama için randevumuz var ve bat tarihimde bugün sabh bi test yapayım dedim ve sonuç 🙏 ölücem heyecandan kan verdim 2 saat dediler nasıl geçecek şimdi bu zamn
Allahım nasıl güzel bir test
Nasıl güzel bir günde gelmiş
Gözün aydın canım
Çok sevindim

Maşallah canım çok sevindim çok güzel bir test kesin güzel bir rakam çıkar sağlıcakla buyur inşallah . Sende umudu kesip kafandan attığın ay mi tuttu 😀

Maşallah canım çok sevindim çok güzel bir test kesin güzel bir rakam çıkar sağlıcakla buyur inşallah . Sende umudu kesip kafandan attığın ay mi tuttu 😀
Çok teşekkür ederim canım amin inşllh 🙏 umudu kestim diyemem ama çatlatma iğnesi kullndığım zamanlarda ki gibi de bi stresim yoktu yumurtlama günü ilişki sonrası uzun uzun yatma hiç birini yapmadım diyebilirim doğal yolla olmayacak zaten aşılama yapcaz diyordum hep birde 1 aylık iş serüvenim oldu sanırım o da beni oyaladı çok düşünemedim o zamanlar :)

Allahım nasıl güzel bir test
Nasıl güzel bir günde gelmiş
Gözün aydın canım
Çok sevindim
Ahh sorma o kadar bekletti ki o kadar üzdü ki beni daha dün bizden bir hafta sonra evlenen arkadaşımın hamilelik haberini almıştım ve kendime diyodum ki kendini bunlara alıştırmalısın artık 🙈

X