Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hepiniz aldıklarını göster demiştiniz hepinie burdan toplu bir resim atıyorum ♥

Darısı hamile olanların ve olmak isteyenlerin başına ..

Rabbım sağlıkla kullandıgımız günleri görmeyi nasip etsin..
Dualarınzda unutmayın bizi ♥Eki Görüntüle 2283031
Hepsi harikaaaa :)
Birbirinden güzelllll sağlıkla sıhatle giydirmek nasip olsun inşallaahhh :KK9: :nazar: :nazar:
Kedicik te nasıl bakıyor kardeşinin eşyalarına minnoş :KK70:

Fit mutlu anne Fit mutlu anne cnm üzülme sıkma canını ben iki doktora gittim bi sıkıntı olmicanı her türlü anne olabilicemi söylediler her ikiside profdu en son zeynep kamilin başhekiminin özel muayenehanesine gittim benle uzun uzun konuştu pko var evet yumurtalıklarında biraz tembel ama anne olmana engel degil dedi bende ekime kadar bekleyip dogal yolları denicem inş sakın canını sıkma üzülme olmaz diye bişey yok rabbim ol der olur dogal incir kürlerini falan dene bakalım

Kızlar hepiniz aldıklarını göster demiştiniz hepinie burdan toplu bir resim atıyorum ♥

😁😁 yalnız ilk dikkatimi çeken kedinin bakışları 😍😂 maşallah kuzum inşallah sağlıcakla giydirmek nasip olur ❤

Kuzum valla hiç gerek yok bizim yıllar önce o doktorlar tatsız bi vakamız yaşandı, hiç sevmem kendisi pek memnun olanını da görmedim. İdrar kültürünü vereyim de kurtulayım diye gittim

Boşver ozaman ya zaten detayliyada bise kalmadı fazladan ultrosan fotosunu alıp doktorun alnına yapistirirsin 😂😂😂

Ardnlina Ardnlina kuzumm sanmam sana fren yaptırcaklarını ama konuşmakta fayda var

H E H E kuuuuuzzuuumm hayırlı olsun güle güle iyi günlerde giysin kullansınn hepisinii bir servet yatıyooore oradaaa :) kabaca fiyat verir misin acabası ee biz de yavaştan hazırlanalım :)

Ardnlina Ardnlina kuzumm sanmam sana fren yaptırcaklarını ama konuşmakta fayda var

H E H E kuuuuuzzuuumm hayırlı olsun güle güle iyi günlerde giysin kullansınn hepisinii bir servet yatıyooore oradaaa :) kabaca fiyat verir misin acabası ee biz de yavaştan hazırlanalım :)
Eşimde öyle diyor abla ama ne bileyim ya dengesiz biri denk gelip yaptırırsa diye kafam alak bullak oldu🥺

Seni çok iyi anlıyorum cnm beklemek gerçekten çok zor ama en azından tutuna bileceğin bir prensesin var Buna da şükür kuzum Rabbim tedavisiz nasip etsin inşallah hayırlı bir evlat çok zor gerçekten inan ne diyeceğim bilemiyorum Benim de 3 yıl oldu her ay aynı Ümit ile bekle dur
adet olunca bi umutsuzluk çöküyor bi kac gun sonra duzelip yeni umutlqr oluyor bilmiorim kızım hergun soruyor anne ne zmn kardesim gekicek doktor ne zmn bebeğiniz olacak dieyeck dio yoruldm gercekten hic olmayanlara senelerce bekleyenlere hakszlik yapiorm belki de
Fit mutlu anne Fit mutlu anne cnm üzülme sıkma canını ben iki doktora gittim bi sıkıntı olmicanı her türlü anne olabilicemi söylediler her ikiside profdu en son zeynep kamilin başhekiminin özel muayenehanesine gittim benle uzun uzun konuştu pko var evet yumurtalıklarında biraz tembel ama anne olmana engel degil dedi bende ekime kadar bekleyip dogal yolları denicem inş sakın canını sıkma üzülme olmaz diye bişey yok rabbim ol der olur dogal incir kürlerini falan dene bakalım
Bu ay sogan kürü deniycem cnm bklm hem de ovu testi siparis vericem pazartesi inan aslinda bende kendime teselli veriyorum Rabbim ol derse olacagini biliorum bana da aynılarını diolar doktorlar da cevremdekilerde ama bırakamıyor insan herkesin imtihani farkli teslimiyeti farkli snrm tamamrn Allah a teslim olamıyorum belki bilmiorim bugün modum düştü bi kac gune toparlarim insAllah 🤷‍♀️

Allahım bu ne güzel bir manzara orda saatlerce oturup seyrederim ben 😍 güzel günlerde kullanın canım Rabbim sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin 💕

adet olunca bi umutsuzluk çöküyor bi kac gun sonra duzelip yeni umutlqr oluyor bilmiorim kızım hergun soruyor anne ne zmn kardesim gekicek doktor ne zmn bebeğiniz olacak dieyeck dio yoruldm gercekten hic olmayanlara senelerce bekleyenlere hakszlik yapiorm belki de

Bu ay sogan kürü deniycem cnm bklm hem de ovu testi siparis vericem pazartesi inan aslinda bende kendime teselli veriyorum Rabbim ol derse olacagini biliorum bana da aynılarını diolar doktorlar da cevremdekilerde ama bırakamıyor insan herkesin imtihani farkli teslimiyeti farkli snrm tamamrn Allah a teslim olamıyorum belki bilmiorim bugün modum düştü bi kac gune toparlarim insAllah 🤷‍♀️
Kuzum benim ikinci evliligim çok mutluyum çok şükür ilk evliligim imtihantı boşandıktan 3,5 sene sonra rabbim şimdiki eşimi bi mucize gibi gönderdi elhamdülillah şimdiki imtihanımda evlat biliyorum rabbim onuda gönderecek mucize gibi 3 senedir bekliyorum bakalım evlat hasretimi eşimin ilk evliliginden olan oglumla dindiriyorum demem oki beklicez sabredicez rabbim göndericek biliyoruz tevekkül edicez bol bol rabbi hebli minessalihini çek olurmu benim hep dilimde olur bu zikir anlamıda rabbim bana katında salih bir evlat nasip et demek

Oyyy kuzum kıyamam ona Rabbim o sabinin hatrına yeniden anneligi nasip etsin inşallah öle düşünme kuzum ilki nasılsa olmadııgı zaman ikinci 3.de aynı insan istiyor şükürsebebi oluyor sadece Rabbim tez vakit güldürsün inşallah olmadı doktor kontrolu de hareket et takip yaptır belki faydası olur

En güzel yanı diyemem
😂😂
En güzel yanı herley bitince odasında onları izlemek 😹
Dün alışveriş esnasında ölüyorum sandım çünkü 😂😂😂😂

cnm bebişe yatak olarak nasıl bişey almayı düşünüyorsun odamı yapacaksın bende şimdiden bakıyoryum ama fikir amaçlı şuanlık kararımda park yatak almak var ikeadanda dolaplarını alcam daha sonra kendi evime geçince büyümüşte 1-2 yaşında olur zomnda ikedan yatağını felan alırım dolabını büyültürüm diye düşünüyorum.

Kuzum işte kendi doktoruma gidiyorum başından beri,o da 12.haftadan beri kız diyor. Yarın tam 17 oluyorum. Bu doktora dün idrar kültürü vermek için gittim yakın diye o da erkek dedi ama itimat etmiyorum. Tatil dönüşü haftaya kendi doktoruma gideceğim bir daha, hem temmuz sonu detaylım var
Aynen kuzum sonuçta kaç kere bakmışsınız insan kendini adapte edince garipte oluyor başka bir şey çıkınca

Kuzum benim ikinci evliligim çok mutluyum çok şükür ilk evliligim imtihantı boşandıktan 3,5 sene sonra rabbim şimdiki eşimi bi mucize gibi gönderdi elhamdülillah şimdiki imtihanımda evlat biliyorum rabbim onuda gönderecek mucize gibi 3 senedir bekliyorum bakalım evlat hasretimi eşimin ilk evliliginden olan oglumla dindiriyorum demem oki beklicez sabredicez rabbim göndericek biliyoruz tevekkül edicez bol bol rabbi hebli minessalihini çek olurmu benim hep dilimde olur bu zikir anlamıda rabbim bana katında salih bir evlat nasip et demek
Rabbim hepimizin imtihamini kolay eylesin alın akıyla imtihanımızi geçmeyi nasip eylesin cnm insAllah hayrlisindan nasip etsin dualarımızi kabul etsin Rabbim saol cnm
Oyyy kuzum kıyamam ona Rabbim o sabinin hatrına yeniden anneligi nasip etsin inşallah öle düşünme kuzum ilki nasılsa olmadııgı zaman ikinci 3.de aynı insan istiyor şükürsebebi oluyor sadece Rabbim tez vakit güldürsün inşallah olmadı doktor kontrolu de hareket et takip yaptır belki faydası olur
İnsAllah Rabbim isteyen herkesle beraber bana da nasip etsin cnm hayırlısı bklm eşim de cok üzülüyor bana belli etmese de kafaya baya takıyor artik dualar tek sığınağımız Rabbim su an okunan ezanlar hürmetine insAllah kabul etsin dualarimizi

Yazinda kendimi buldum sanki😑benimde ilk eşten bir oglum var ama yanimda degil babasiyla baska sehirde.yillarca olsun diye ugrasmistim 4 yil sonra oldu.Allahin imtihani diyorum bana simdiki esimlede istiyoruz ama azosperm o yüzdn hic umut yok allahim bana boyle uygun gormus bu hayati diyip zor olsada sabrediyorum.

X