Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar hepiniz aldıklarını göster demiştiniz hepinie burdan toplu bir resim atıyorum ♥

Darısı hamile olanların ve olmak isteyenlerin başına ..

Rabbım sağlıkla kullandıgımız günleri görmeyi nasip etsin..
Dualarınzda unutmayın bizi ♥Eki Görüntüle 2283031
Güzel günlerde giysin üstünde eskitsin duru kız, darisi bizlere :)))

Hayırlısı be kuzu 😖 yoruldum artk gerçekten biraz da ovuyla deniycem olmazsa ya tamamrn vazgecicem ya da doktora gidicem artk tedavi icin
Seni çok iyi anlıyorum cnm beklemek gerçekten çok zor ama en azından tutuna bileceğin bir prensesin var Buna da şükür kuzum Rabbim tedavisiz nasip etsin inşallah hayırlı bir evlat çok zor gerçekten inan ne diyeceğim bilemiyorum Benim de 3 yıl oldu her ay aynı Ümit ile bekle dur

Kızlar hepiniz aldıklarını göster demiştiniz hepinie burdan toplu bir resim atıyorum ♥

Güle güle kullansın Duru kuş üzerinde de görürüz inşallah

oyy ne tatlış şeyler bunlar sanırım hamileliğin en güzel yanlarından biri bu alışveriş işi :)
Rabbim isteyen herkese nasip etsin sanada sağlıcakla bebişini kucağına almayı güle güle giydirip kullanmayı nasip eylesin.

Günaydın Kızlarrr :emir_bebek:
Biliyorsunuz benim riskli bir gebelik, bahsetmiştim.. tek kese tek plesanta..
Pazartesi günü için bir profesör den randevu aldık.. Ona görüneceğim sonra sürekli perinataloji eşliğinde ilerlemem gerekli..
Kendi doktorum dilersem 1 tanesini sonlandırabileceğini böylelikle diğerinin daha rahat ve sorunsuz gelişeceğini söyledi.. Bunu yapmak istemiyorum :KK43: Allahın verdiği cana kıymak istemiyorum.. olmayacaksa da biri bunun sorumlusu olmak istemiyorum. :KK43:
Diğer yandan da birine birşey olursa bu durumdan öbürü etkileneceği için onu da düşünüyorum.. bilmiyorum napacağım, kafalar çok karışık.. Eşim bana bakıyor ben eşime.

1000 de 1 görülen bir ihtimal o da bende :) Mucize bir şey aslında gurur duyuyorum kendimle :) Herkese nasip olmuyor diyorum öylede ama keşke tek plesanta değil de 2 plesanta olsalarmış o zaman annelerini 3 gündür bu kadar üzmezlerdi :) Herşey de bir hayır vardır değil mi.. Bekleyip göreceğiz :dua::KK200::nazar:

Gerçekten çok zor bi karar bir yazı okumuştum kadın üçüze hamileydi bi kese iki diğerinde bi tan vardı doktor ikizleri sonlandırılması gerektiğini yoksa hepsini olucegini söyleyince kadın izin vermiş oğlunu kucağına almış sağlıklı bir şekilde ama doktor dana kesin ikisinide bise olur dedimi yoksa ihtimal herzeman zaten vardır sağlıklı bir bebek için bile herzeman heran bişey olabilir bunu kimse bilemez ama allah verdi illaki vardır bir yolu inşallah küçük mucuk sağlıkla doğar lar ya 😐

Gerçekten çok zor bi karar bir yazı okumuştum kadın üçüze hamileydi bi kese iki diğerinde bi tan vardı doktor ikizleri sonlandırılması gerektiğini yoksa hepsini olucegini söyleyince kadın izin vermiş oğlunu kucağına almış sağlıklı bir şekilde ama doktor dana kesin ikisinide bise olur dedimi yoksa ihtimal herzeman zaten vardır sağlıklı bir bebek için bile herzeman heran bişey olabilir bunu kimse bilemez ama allah verdi illaki vardır bir yolu inşallah küçük mucuk sağlıkla doğar lar ya 😐
Bana öyle birşey söylenmedi tabi ama risklerden bahsediyorlar tabi.. ilerleyen zamanlar da daha belli olacak suan 9. hafta içinde olduğumuz için daha çok erken net bir şey söylenemiyor.. 12. hafta da 2 li testlerde daha net belli olacak inşallah bekliyoruz :dua:

oyy ne tatlış şeyler bunlar sanırım hamileliğin en güzel yanlarından biri bu alışveriş işi :)
Rabbim isteyen herkese nasip etsin sanada sağlıcakla bebişini kucağına almayı güle güle giydirip kullanmayı nasip eylesin.
En güzel yanı diyemem
😂😂
En güzel yanı herley bitince odasında onları izlemek 😹
Dün alışveriş esnasında ölüyorum sandım çünkü 😂😂😂😂

Bana öyle birşey söylenmedi tabi ama risklerden bahsediyorlar tabi.. ilerleyen zamanlar da daha belli olacak suan 9. hafta içinde olduğumuz için daha çok erken net bir şey söylenemiyor.. 12. hafta da 2 li testlerde daha net belli olacak inşallah bekliyoruz :dua:

Allahın izni ile iyi çıkar sonuçlar verir her derin bi dermanı allah sağlık versinde inşallah hallolur ya

Zeybltaslan Zeybltaslan sen nasıl oldun kuuzum iyimisin ?
işe gidiyormusun izinlimisin yoksa ?
kanaman varmı adet gibi

Raporluyum cabin iyiyim ya arada vuruyor ama üzüntüsü illa yo kanamam öğün akşam bitti lekelenmede çok hafif oluyor oda her dakka değil günde bi defa felan penceteye geliyor iyi geçti heralde ben daha fazla bekliyordum ama allaha şükür zorlamadı beni

Kızlar dünkü doktor muayene sırasında bana ne dedi?? Oğlun gayet sağlıklı.

Dedim yalnız benim oğlum değil kızım var, hayır erkek bu dedi kordonla karıştırıyor olabilir misiniz 3 kere bacak arası gördük biz uzun uzun dedim detaylıda görürsün dedi ama benim kızım olacak eminim yani

Oha simdi gördüm doktorun yorumlarına baktin mi cnm

Raporluyum cabin iyiyim ya arada vuruyor ama üzüntüsü illa yo kanamam öğün akşam bitti lekelenmede çok hafif oluyor oda her dakka değil günde bi defa felan penceteye geliyor iyi geçti heralde ben daha fazla bekliyordum ama allaha şükür zorlamadı beni
iyi ol kuzum herşeyde bir hayır vardır en doğru zamanda sağlıklı bir bebiş seni bulsun bütün herşeyi unuttursun inşallah :)

X