Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
dün doktorumdaydım sol yumurtalık polikistik görünüyor dedi böyle olan 3 kadından 1 tanesi ancak doğal yollarla hamile kalabilirmiş çok moralim bozuk
Sakın bozma kuzum moralini çokta dinleme bazen doktorları biliyorsun bana doktorum hormon tedavisiz hamile kalamazsın yumurtalıkların tembel gelişmiyor dedi ve ben o ay hamile kaldım sende yüreğini soldurma müslüman her zaman umutlu olmalıdır duanı et araştırmanı yap doğal yollarla nasıl çözümler sağlanabiliyor bir bak her deva Allah tan sonuçta sıkma o güzel canını

Ay inanmıyorumm nasıl yani şimdi erkek mi kız mı ?

inşallah canım her sey Allah'tan tabiki.. teşekkür ederim desteğin için

Sen başka doktoramı gittin ? Kızdır ya kimisi parmağı bile erkek diyor
Kuzum işte kendi doktoruma gidiyorum başından beri,o da 12.haftadan beri kız diyor. Yarın tam 17 oluyorum. Bu doktora dün idrar kültürü vermek için gittim yakın diye o da erkek dedi ama itimat etmiyorum. Tatil dönüşü haftaya kendi doktoruma gideceğim bir daha, hem temmuz sonu detaylım var

Kızlar hepiniz aldıklarını göster demiştiniz hepinie burdan toplu bir resim atıyorum

Darısı hamile olanların ve olmak isteyenlerin başına ..

Rabbım sağlıkla kullandıgımız günleri görmeyi nasip etsin..
Dualarınzda unutmayın bizi

allahım yarabbimmmm ben yerim bunları ama
ay teker teker hepsini giydiğini gör kuzum sağ salim kucağına al inşalalh duru kızııı
teyzeleri yer onu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…