Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzumm canımın için sana şuan ne desem asla ama asla fayda etmicek biliyorum .
Ama biliyosun bende yaşadım birebir aynısı bak şimdi bana ..
nolur isyan etme .
Ağla için dışına çıkar kadar ama bu 1-2 gün sürsün .
Sonra kendini topla inan eşlerimiz bu süreçte daha çok yıpranıyor .
Ben bunu görüp kendime çeki düzen verdim.

Aklına takılan herşeyi sorabılırsın kuzum.
Hayırlısı böyleymiş 🤲🏻
Dua etmekten başka elimizinden bişey gelmiyor .
İnan şuan sana köyü bir olay gibi geliyor ama belki sizin için hayırlı olan bu .
Ben hep bunu söyledim kendime ..

Biz hep senın yanındayız ♥

Yok kuzum valla çok iyiyim doktor bebek olsa bile şüpheliydi zaten demir benim daha yükselmiş büyük ihtimal bebek oluşumunada o engel olmuş olabilir dedi herşeyin hayırlısı ilk duyduğuma biraz ağladım ama şuan çok iyyiim sanki adet olmuşum bise yaşamamışım gibi vakti zamanı şimdi değilmiş demekki yapacak bişey yok sağlıklı olsun benim olsun zamanı gelince

Verende alanda Allah, sağlıklı olsun diye çok dua ettik. Gebe kalabiliyorsun sükürler olsun moralini bozma . Üzüldüm en kısa zamanda güzel haberler verirsin inşallah. Geçmis olsun tekrardan 🙏

Çok saol allah razı olsun cnm çok dua ettim sağlıklı olsun diye sağlıksız mis demekki ki oluşmamış lar yapacak bişey yok herşey allah'tan

Günaydın kızlar bugün size mutlu haber vermek isterdim kalp sesini duyduk diye ama kısmet olmadı tahmin ediyordum ama size bişey demek istemedim geçen hafta doktor geriden geliyor dediğinde bir sorun olduğunu anladım bu kadar geriden gelmesi imkansız di çünkü eğer kalp sesini duysaydık kalp seslerini duyacaktik iki kese var geven resimde demistim küçük gölgelik var diye diğer keseme göre daha küçük ama oda büyümüş ikiside boş malasef yatışım yapıldı saat bide kürtaj olacam herşeyin hayırlısı daha 4 5 gün önce 3 yaşında ki yiğenim kaybettiğim için heralde soğuk kaldım üzüldüm ama tyipratmadim kendimi herşey allah'tan
Canım sözlerin tükendiği noktadayiz

Yeğenini niçin kaybettiniz? basıniz sağolsun

Zeybltaslan Zeybltaslan
Çok geçmiş olsun... Aynı zaman da başınız sağolsun. Veren de Allah , alan da Allah... Bizler sadece verdiğinde sevinip , aldığında üzülebiliyoruz. Rabbim daha büyük acılarla sınamasın kimseyi ve kısa zamanda hayırlı bir gebelik ve hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah. :KK43:

Amin cok saol canim allah razı olsun aynen öyle valla

Kizlqr simdi aradım gebelik yok dedi malesef demek ki gec yumurtlama olduğu icin gevikti adetim :KK43:
İflit oluyorum böyle gebelik yok diyenlere ya sonuç ne onu söylesiniz ya. Bu yüzden sağlık ocakları sevmiyorum. Canım ben inamıyorum olmadığına yada inanmak gelmiyo içimden çünkü sonuç yok ortada

İflit oluyorum böyle gebelik yok diyenlere ya sonuç ne onu söylesiniz ya. Bu yüzden sağlık ocakları sevmiyorum. Canım ben inamıyorum olmadığına yada inanmak gelmiyo içimden çünkü sonuç yok ortada
vala bilmiorum yok deyince de o an kac deger demeidm 🙄🤦‍♀️olsa zaten şaşardım cidden inanamazdm sanrm yok ya bosuna kan veriom ben :KK70:
kaç diyeydin keşke.. hayırlısı kuzu öbür aya olur inşallahh
Vala yok deyince hic sorasjm gelmedi değeri cnm hyrlisi olsun

vala bilmiorum yok deyince de o an kac deger demeidm 🙄🤦‍♀️olsa zaten şaşardım cidden inanamazdm sanrm yok ya bosuna kan veriom ben :KK70:

Vala yok deyince hic sorasjm gelmedi değeri cnm hyrlisi olsun
İnşallah vardır canım ben olduğuna inanıyorum yoksa da canın sağolsun önümüzde ki aylar bizim olur Allahın izniyle

Ye canım bende kürtaj sonrası hep güçsüz düşerim. Pekmez ye kanın düşmesin. Toparlan güzelce dinlen kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman gelir yeni sğalıklı bebiş, sana da ablana da inşallah yeğeninin acısına apayrı üzüldüm 😔😔 Rabbim bol sabır versin ablana size hepinize 🙏🏽

Amin abla allah razı olsun çok teşekkür ederim

amiiin inşallahh sırada @dvtb varr :dua:

olmaz olur mu sağlıkla kucağına all, inşallah sağlıklıdır. çok önemli gerçekten... her an korkuyla değil de iyi düşünerek beklemek lazım canım..

zaten paylaşırkenn dualarınıza teşekkür ettim canım aslında tek tek etiketlemek isterdim ama zabahın köründe uğraşamadım :)
Amin inşallah sağlıklıdır. Aynen dediğin gibi.
Sevinctendir ablacim ❤

Kürtaj günü son adet tarihin olacak kuzum az da sürebilir kanama çok da, sen kendini düşün sadece toparlanmana dinlenmene bak 🙏🏽

Doktorda sedi kanaman belki devam eser belki kesilir ara ara olur korkma bir ay felan düzensiz sürer ara vermenize herke yok dedi ama bi kaç ay çocuk niyetiyle ilişki düşünmüyorum olursa tabi başımın üstünde yeri var ama hayırlısı allah'tan

X