Gebeliğe Hazırlık 2019 - 2020 Yılının Anne Adayları ❤️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlaaar dualarınız için hepinize tek tek teşekkür ederiiimmm.. ❤
Çalsın davullaarrr 😆🙈
Eki Görüntüle 2282317
Ya Allahım inanamıyorum sonunda geldin beeee nazlı ceylanımızzz geldinnn ♥️♥️♥️♥️

Allahım şükğrler olsunnn sağlıkla ilerlesin rabbım nolur ♥️
Okadar bekledik Allahım nolurr ♥️♥️♥️

Ya şimdi ağlıcam :KK42::KK42:

Toparlanma açısından iyiyim ama dinlenmek istiyorum hamile kalınca farkettim şey aslında tam anlamıyla hazır değil misim yada bunu yaşayacağım için allah önceden hazırladı beni bilmiyorum şuan kendimi duygusuz hissediyorum
Canim allah size sabir versin yigenin icin ve gecirdigin operasyon icin cok gecmis olsun.. okuyunca icim ciz etti acini kendi acim gibi hissettim. Kendine cok cok iyi bak herseyin bir zamani vardir hayirlisi simdi degilmis demekki

Günaydın kızlar bugün size mutlu haber vermek isterdim kalp sesini duyduk diye ama kısmet olmadı tahmin ediyordum ama size bişey demek istemedim geçen hafta doktor geriden geliyor dediğinde bir sorun olduğunu anladım bu kadar geriden gelmesi imkansız di çünkü eğer kalp sesini duysaydık kalp seslerini duyacaktik iki kese var geven resimde demistim küçük gölgelik var diye diğer keseme göre daha küçük ama oda büyümüş ikiside boş malasef yatışım yapıldı saat bide kürtaj olacam herşeyin hayırlısı daha 4 5 gün önce 3 yaşında ki yiğenim kaybettiğim için heralde soğuk kaldım üzüldüm ama tyipratmadim kendimi herşey allah'tan
Kuzumm canımın için sana şuan ne desem asla ama asla fayda etmicek biliyorum .
Ama biliyosun bende yaşadım birebir aynısı bak şimdi bana ..
nolur isyan etme .
Ağla için dışına çıkar kadar ama bu 1-2 gün sürsün .
Sonra kendini topla inan eşlerimiz bu süreçte daha çok yıpranıyor .
Ben bunu görüp kendime çeki düzen verdim.

Aklına takılan herşeyi sorabılırsın kuzum.
Hayırlısı böyleymiş 🤲🏻
Dua etmekten başka elimizinden bişey gelmiyor .
İnan şuan sana köyü bir olay gibi geliyor ama belki sizin için hayırlı olan bu .
Ben hep bunu söyledim kendime ..

Biz hep senın yanındayız ♥️

Yaaa gözlerime inanamıyoruum, sonunda geldi meleğin ablacıımm 😇😇
Ayyyy inşallah sağlıklıca alırsın kucağınaa 🙏
ayy sağol kuzum yaa ben de şaşırdım :) amiin aminn.. inşallah sen de sağlıkla kucağına al beebişi ..
aslında ne kadar önemli bir dua boşa etmiyoruz demi? ama hayat bu şekilde maalesef.. hepsi bir arada kuzum..

Günaydın kızlar bugün size mutlu haber vermek isterdim kalp sesini duyduk diye ama kısmet olmadı tahmin ediyordum ama size bişey demek istemedim geçen hafta doktor geriden geliyor dediğinde bir sorun olduğunu anladım bu kadar geriden gelmesi imkansız di çünkü eğer kalp sesini duysaydık kalp seslerini duyacaktik iki kese var geven resimde demistim küçük gölgelik var diye diğer keseme göre daha küçük ama oda büyümüş ikiside boş malasef yatışım yapıldı saat bide kürtaj olacam herşeyin hayırlısı daha 4 5 gün önce 3 yaşında ki yiğenim kaybettiğim için heralde soğuk kaldım üzüldüm ama tyipratmadim kendimi herşey allah'tan
Verende alanda Allah, sağlıklı olsun diye çok dua ettik. Gebe kalabiliyorsun sükürler olsun moralini bozma . Üzüldüm en kısa zamanda güzel haberler verirsin inşallah. Geçmis olsun tekrardan 🙏

Canımm, başın sağolsun kuzum. Melekleriniz size cennette şefaat etsin inşallah :KK43: Rabbim sana da ablana da sabırlar versin, başka acılar göstermesin..

ayy sağol kuzum yaa ben de şaşırdım :) amiin aminn.. inşallah sen de sağlıkla kucağına al beebişi ..
aslında ne kadar önemli bir dua boşa etmiyoruz demi? ama hayat bu şekilde maalesef.. hepsi bir arada kuzum..
Aynen duaların üzerimizde cok büyük etkisi var iyi veya kötü. Söylediğimiz sözlerin bile. Bende her an bu korkuyla yaşıyorum olacagi varsa olur diyorum. Bu ay senden bekliyorum demiştim ne temiz kalpliymisim , sirada dvtb dvtb var inșallah önümüzdeki aya 🙏

Aynen duaların üzerimizde cok büyük etkisi var iyi veya kötü. Söylediğimiz sözlerin bile. Bende her an bu korkuyla yaşıyorum olacagi varsa olur diyorum. Bu ay senden bekliyorum demiştim ne temiz kalpliymisim , sirada dvtb dvtb var inșallah önümüzdeki aya 🙏
amiiin inşallahh sırada dvtb dvtb varr :dua:

olmaz olur mu sağlıkla kucağına all, inşallah sağlıklıdır. çok önemli gerçekten... her an korkuyla değil de iyi düşünerek beklemek lazım canım..

zaten paylaşırkenn dualarınıza teşekkür ettim canım aslında tek tek etiketlemek isterdim ama zabahın köründe uğraşamadım :)

Zeybltaslan Zeybltaslan
Çok geçmiş olsun... Aynı zaman da başınız sağolsun. Veren de Allah , alan da Allah... Bizler sadece verdiğinde sevinip , aldığında üzülebiliyoruz. Rabbim daha büyük acılarla sınamasın kimseyi ve kısa zamanda hayırlı bir gebelik ve hayırlı bir evlat nasip etsin inşallah. :KK43:

X